امام حسین(ع):مبادا از كسانى باشى كه به سبب گناهانِ بندگانِ خدا بر سرنوشت آنان بيمناك است ، ولى خود را از سزاى گناه خويش ايمن مى داند.ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب تشکیل شددکتر سید غلامرضا موسوی خبر داد: ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی برای نیمسال بهمندر جلسه مشترک دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و پلیس فتای استان عنوان شد: افزایش سواد رسانه ای یک ضرورت استحجت الاسلام واقعی ،ضمن محكوميت طرح ننگين كشف حجاب رضاخاني برگراميداشت يادوخاطره شهداي عفاف و حجاب تاکید کردبا حضور معاونت امور مجلس دانشگاه ،جلسه هیات امنا برگزار شدتاکید رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنویی بررفتار علمی و معرفتی دانش بنیانبه همت حوزه پژوهش و فناوری از استادان و دانشجویان پژوهشگر تقدیر به عمل آمدتاکید مسولان دانشگاه بر ضرورت بزرگداشت نهم دی ماهبرگزاری مراسم گرامیداشت دانشجویان جان باخته در حادثه واژگونی اتوبوس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامینشست بصیرت افزایی به مناسبت ۹ دی ماه برگزار شدمسولان عالی دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس واحد خراسان جنوبی ارتحال آیت ا... هاشمی شاهرودی را تسلیت گفتنددوره جامع آموزشی آیین نگارش حقوقی – کیفری برگزار شد.نحوه تردد خودروها در ایام امتحاناتاطلاعیه مهم : پرداخت شهریه
مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی تاکید کردند:ارزش گذاری به مقام شهدا یک وظیفه دینی و انقلابی است.

مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی تاکید کردند:ارزش گذاری به مقام شهدا یک وظیفه دینی و انقلابی است. کنگره ملی 2000شهید خراسان جنوبی بزرگترین رویداد فرهنگی خراسان جنوبی بود که پس از برگزاری چندین اجلاسیه ،به کار خود پایان داد.از آنجا که برگزاری این کنگره تاثیر بسیار زیاد معنوی در فضای استان و کشور گذاشت و حضور پرشور و حماسی مردم خراسان جنوبی در اجلاسیه های این کنگره به ویژه در اجلاسیه پایانی انعکاس وسیعی در رسانه های مختلف داشت.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در این خصوص نظر تعدادی از مسئولان فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و خراسان جنوبی را جویا شد.

دکتر سیدحسن هاشمی دبیرهیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: این رویداد مبارک علاوه بر خیرات و برکات معنوی به بستری برای ترویج وتعمیق فرهنگ ایثار و شهادت و تفکر بسیجی و انقلابی تبدیل شد و اقشار مختلف مردم مومن این سرزمین خدایی با حضور حماسه آفرین خود در این کنگره دینداری،ولایت مداری و بصیرت انقلابی خود را به بهترین شکل جلوه گر ساختند.

وی افزود:اینجانب به حکم وظیفه شرعی و ملی و به نمایندگی از دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی برخورد بایسته می دانم از تلاش و مجاهدت شبانه روزی همه مسئولان و برگزارکنندگان حضور پرشور اقشار مختلف مردم عزیز ولایت مدار در اجلاسیه های مختلف کنگره ملی 2000شهید خراسان جنوبی و مخصوصا حضور بی نظیر مردم مومن و ولایت مدارخراسان جنوبی در اجلاسیه پایانی کنگره صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.

دکتر هاشمی تاکید کرد: بدون شک این رویداد بزرگ و معنوی در تاریخچه افتخارات مردم خداجوی این خطه برای همیشه تاریخ ثبت خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدعلی تابعی رئیس دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی هرگونه اقدام برای تکریم شهدای عزیز که حق بزرگی به گردن ما دارند را تلاشی مقدس و قابل تحسین است وی گفت:به خوبی حس می شودکه برگزاری این کنگره تاثیرات فرهنگی معنوی بسیار مثبت و ارزشمندی در سطح استان به ویژه در بین جوانان داشته است وی گفت: برگزاری این کنگره علاوه بر آنکه پیامد های ارزشمند اجتماعی و معنوی داشت و فضای استان مارا به رایحه ی شهادت و ایثار معطر ساخت،به جلوه گاه بارز بصیرت انقلابی گری و ولایت مداری مردم استان تبدیل شد و تحسین مقامات عالی رتبه ی کشوری که در کنگره شرکت نموده بودند را در پی داشت.

دکتر حبیب الله نخعی رئیس دبیرخانه هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز کنگره ملی دوهزار شهید خراسان جنوبی از حضور هوشمندانه مردم ولایت مدار خراسان جنوبی و تلاش های ارزشمند برگزارکنندگان قدردانی کرد و گفت: شهدای عزیز در واقع چراغ های فروزانی برای روشن ساختن مسیر متعالی عزت و اقتدار کشور عزیزمان هستند.

وی تاکید کرد: در میان امواج دنیای مادی که هرروز انسان را به یک سرگرمی کاذب مشغول می سازند.برگزاری این گونه محافل معنوی موجب می شود غبار زنگار از فکر و روح انسان زدوده شود و در حقیقت یک احساس دگرگونی معنوی پیدا کند.

دکتر علی ماندگار معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان و رئیس بسیج اساتید نیز با اشاره به اینکه برگزاری این کنگره فرصت مغتنمی بود که جوانان عزیز ما که سال های دفاع مقدس را ندیده اند بتوانند واقعیت های سال های حماسه و ایثار را به خوبی درک نمایند وی افزود:مخصوصا در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب برگزاری این کنگره شور و حال معنوی زاید الوصفی در بین همه اقشار مردم شریف و متدین ما ایجاد کرد.

وی افزود:بنده برخود بایسته می دانم از یکایک مسئولان ارجمند برگزاری کنگره و آحاد مردم عزیز که با حضور پررنگ خود باردیگر با آرمان های والای امام و رهبری ،شهدای والامقام تجدید میثاق کردند قدردانی نمایم.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز گفت: شهدا تمدن سازان ما هستند و این گونه رویداد های بزرگ معنوی موجب تحکیم روحیه انقلابی و استقامت و پایداری مردم ولایت مدار ما در برابر تهدید ها و هجمه های دنیای سلطه می شود.

وی گفت:مردم خراسان جنوبی به دینداری،ولایت مداری،دوست داری اهل بیت (ع) زبانزد هستند و همواره در چهل سال اخیر در مسیر متعالی اهداف والای انقلاب پیش قدم بوده اند.

حجت الاسلام و المسلمین حسین واقعی مدیرامور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند نیز برگزاری کنگره را عرصه ای برای دفاع از ارزش ها و تبیین مجاهدت های شهدا و ایثارگران عزیز برشمرد و گفت:مردم خراسان جنوبی دلداده ی به نظام و ارزش های آن هستند و این بصیرت و شور معنوی خود را در عرصه های مختلف به ظهور و بروز رسانده اند.

مهندس جواد علیزاده مدیر امور دانشجویان و رئیس بسیج کارکنان این واحد دانشگاهی نیز با اشاره به اینکه عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دستاورد های نظام و انقلاب مرهون شهدا و ایثارگران عزیز است گفت:چون برگزاری این کنگره فرصتی برای تجدید عهد و پیمان با آرمان های والا شهدا ایجاد کرد و زمینه تبیین مجاهدت های خالصانه ی شهیدان عزیزی که بی ادعا جان خود را در راه عزت و آزادی این سرزمین فدا کردند فراهم ساخت بسیارارزشمند بود و برای جوانان و دانشجویان نیز فرصت مرور و بازنشانی حماسه های دوران دفاع مقدس و پیروزی انقلاب را مهیا ساخت.

احمد چهکندی نژاد جانشین بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند نیز ضمن تحسین فضای برگزاری و حال و هوای معنوی و ملکوتی کنگره گفت:برای معنوی نگاه داشتن فضای جامعه و مقابله با تهدید های استکبار جهانی و امواج منفی دنیای مجازی برگزاری این محافل معنوی و بصیرتی یک ضرورت است.

وی افزود:برگزاری بسیار باشکوه این کنگره برای خراسان جنوبی یک افتخار تاریخی ارزشمند بود.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ زمان : ۱۱:۳۹ كاربر : pr بازديد : ۵۳
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ زمان ويرايش : ۱۱:۳۹ كاربر : pr

امام حسین(ع):

إيّاكَ أن تَكونَ مِمَّن يَخافُ عَلَى العِبادِ مِن ذُنوبِهِم ويَأمَنُ العُقُوبَةَ مِن ذَنبِهِ .

مبادا از كسانى باشى كه به سبب گناهانِ بندگانِ خدا بر سرنوشت آنان بيمناك است ، ولى خود را از سزاى گناه خويش ايمن مى داند .

گزیده تحف العقول، ص ۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷

۱۳ جمادی الاولی ۱۴۴۰ قمري

۲۰ ژانويه ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۵
اذان ظهر ۱۱ : ۴۴
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۴
اذان مغرب ۱۷ : ۱۳
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۲
انتخاب شهر