دکتر سیدحسن هاشمی:وحدت حوزه و دانشگاه از یک اندیشه متعالی و اثربخش الهام گرفته است.

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی دکتر هاشمی در پیامی ضمن گرامی داشت 27 آذر سالروز شهادت آیت الله دکتر مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه که امسال با وفات حضرت معصومه (س) مصادف شده است.تاکید کرد:از آنجا که مرحوم شهید آیت الله دکتر مفتح هم یک اندیشمند متعهد دینی بود و هم یک عالم برجسته ی حوزوی و دانشگاهی اندیشه های آن بزرگوار برای حوزویان و دانشگاهیان و مخصوصا جوانان عزیز ایران اسلامی بسیار ارزشمند و امیدبخش است.

دکتر سیدحسن هاشمی در این پیام با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که می فرمایند" وحدت حوزه و دانشگاه،یعنی حرکت پابه پای علم و دین است" و تاکید ایشان مبنی بر اینکه وحدت حوزه و دانشگاه در واقع وحدت در اهداف کلی و کامل ساختن این ملت و کشور و حرکت به سمت جامعه اسلامی پیشرفته و الگو است گفت:انقلاب اسلامی ثمرات و برکات فراوانی داشت و یکی از رویداد های مبارک بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران همین وحدت حوزه و دانشگاه بود.

دکتر سیدحسن هاشمی با اشاره به اینکه دو قشر تاثیرگذار حوزه و دانشگاه به هیچ وجه نباید بگذارند فرصت طلبانی در بین آن ها جدایی و تفرقه ایجاد کنند تاکید کرد:عالمان حوزوی و دانشگاهی باید برای تحکیم وحدت و تقویت همکاری و همدلی هرچه بیشتر این دونهاد مقدس زمینه های گسترده همکاری ایجاد نمایند.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ زمان : ۱۳:۵۲ كاربر : pr بازديد : ۲۱۸
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ زمان ويرايش : ۱۳:۵۸ كاربر : pr

امام علی(ع):

أيَسُرُّكَ أن تَكونَ مِن حِزبِ اللّهِ الغالِبينَ؟ اِتَّقِ اللّهَ سُبحانَهُ وأحسِن في كُلِّ اُمورِكَ؛ فَإِنَّ اللّهَ مَعَ الَّذينَ اتَّقَوا وَالَّذينَ هُم مُحسِنونَ.

آيا می خواهى از حزب پيروز خداوند باشى؟ از خدا پروا كن و كارها را درست انجام بده؛ چرا كه خداوند با كسانى است كه تقواپيشه اند و آنانى كه كارها را نيكو (بى عيب و نقص) انجام می‌دهند.

غرر الحكم، ح۲۸۲۸

ميزان الحكمه: ج۱۳ ص۳۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

۱۴ شوال ۱۴۴۱ قمري

۶ ژوئن ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۶
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۵
اذان ظهر ۱۲ : ۳۲
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۹
اذان مغرب ۱۹ : ۵۹
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر