گزارش اختتامیه مسابقات قران و عترت
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در اختتامیه مسابقات قرآن و عترت:بهره گیری از آموزه های متعالی قرآن برای خیر و سعادت جامعه یک ضرورت است

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دکتر سیدحسن هاشمی دبیرهیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در مراسم کرسی تلاوت نور و اختتامیه بیست و سومین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند ضمن اشاره به اهمیت مساله وحدت حوزه و دانشگاه و خیرات و برکات آن برای جامعه از شرکت کنندگان و منتخبان مسابقات قرآن و عترت تشکر و قدردانی نمود و افزود:قرآن راهنمای هدایت و سعادت بشر است.

وی با اشاره به اینکه بدون بهره گیری از آموزه های قرآنی امکان ایجاد جامعه ی سالم وجود ندارد گفت:برگزاری این گونه مسابقات و فعالیت ها موجب ترویج فرهنگ قرآنی در کشور می شود.

دبیرهیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی تاکید کرد:بهره گیری از قرآن کریم و آموزه های متعالی آن بهترین و مطمئن ترین راه برای نهادینه کردن معارف دینی در جامعه و خیر و سعادت مردم است.

در این مراسم حجت الاسلام حسین واقعی مدیر امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند ضمن بیان گزارش از روند ثبت نام،شرکت و گزینش منتخبان گفت:در مراسم امروز 80 نفر از برگزیدگان تقدیر می شوند.

وی افزود:مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی از رویداد های بسیار بزرگ و مهم فرهنگی ،معنوی دانشگاه آزاد اسلامی است که هرساله ده ها هزار نفر در آن مشارکت دارند.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ زمان : ۱۳:۳۳ كاربر : pr بازديد : ۱۹۴
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ زمان ويرايش : ۱۱:۱۹ كاربر : pr

دعاي روز هجدهم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ نَبِّهْنى فيهِ لِبَرَكاتِ اَسْحارِهِ وَنَوِّرْ فيهِ قَلْبى بِضياَّءِ اَنْوارِهِ وَخُذْ بِكُلِّ اَعْضاَّئى اِلىَ اتِّباعِ اثارِهِ بِنُورِكَ يا مُنَوِّرَ قُلُوبِ الْعارِفينَ

خدايا آگاهم ساز در اين ماه از بركات سحرهاى آن و نورانى كن در آن دلم را به پرتو انوار آن و بگمار تمام اعضاء و جوارحم را به پيروى كردن آثارش به نور خود اى روشنى دهنده دلهاى عارفان .

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

۱۸ رمضان ۱۴۴۰ قمري

۲۴ مي ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۵۴
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۹
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۱
اذان مغرب ۱۹ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر