گزارش اختتامیه مسابقات قران و عترت
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در اختتامیه مسابقات قرآن و عترت:بهره گیری از آموزه های متعالی قرآن برای خیر و سعادت جامعه یک ضرورت است

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دکتر سیدحسن هاشمی دبیرهیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در مراسم کرسی تلاوت نور و اختتامیه بیست و سومین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند ضمن اشاره به اهمیت مساله وحدت حوزه و دانشگاه و خیرات و برکات آن برای جامعه از شرکت کنندگان و منتخبان مسابقات قرآن و عترت تشکر و قدردانی نمود و افزود:قرآن راهنمای هدایت و سعادت بشر است.

وی با اشاره به اینکه بدون بهره گیری از آموزه های قرآنی امکان ایجاد جامعه ی سالم وجود ندارد گفت:برگزاری این گونه مسابقات و فعالیت ها موجب ترویج فرهنگ قرآنی در کشور می شود.

دبیرهیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی تاکید کرد:بهره گیری از قرآن کریم و آموزه های متعالی آن بهترین و مطمئن ترین راه برای نهادینه کردن معارف دینی در جامعه و خیر و سعادت مردم است.

در این مراسم حجت الاسلام حسین واقعی مدیر امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند ضمن بیان گزارش از روند ثبت نام،شرکت و گزینش منتخبان گفت:در مراسم امروز 80 نفر از برگزیدگان تقدیر می شوند.

وی افزود:مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی از رویداد های بسیار بزرگ و مهم فرهنگی ،معنوی دانشگاه آزاد اسلامی است که هرساله ده ها هزار نفر در آن مشارکت دارند.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ زمان : ۱۳:۳۳ كاربر : pr بازديد : ۲۳۰
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ زمان ويرايش : ۱۱:۱۹ كاربر : pr

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

۱۹ ذی حجّه ۱۴۴۰ قمري

۲۱ آگوست ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۳۳
طلوع آفتاب ۰۶ : ۰۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۶
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۲
اذان مغرب ۱۹ : ۳۰
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۳
انتخاب شهر