گزارش دیدار استاد اقتصاد بین الملل دانشگاه المان

پرفسور توماس شوستراستاد اقتصاد بین الملل دانشگاه مانهایم آلمان با دکتر سیدحسن هاشمی دبیرهیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی،دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در این دیدار که جمعی از استادان و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و خراسان جنوبی نیز حضور داشتند،دکتر سیدحسن هاشمی ضمن قدردانی از حضور این استاد آلمانی در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند ضمن بیان گزارشی از روند تاسیس،رشد و بالندگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت:دانشگاه آزاد اسلامی با توسعه کمی و کیفی و تنوع رشته های تحصیلی،توانسته است به بستر یمناسب برای فعالیت های علمی و پژوهشی دانشجویان تبدیل شود.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی وسیع ترین نهاد آموزش عالی غیردولتی در ایران است افزود:توسعه ارتباطات بین المللی در سرلوحه مهم ترین فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی قرار دارد.

دکتر هاشمی گفت:علاقه مند به همکاری و تعامل دوجانبه با دانشگاه های آلمان هستیم.

پروفسور توماس شوستر استاد اقتصاد بین الملل دانشگاه مانهایم آلمان نیز در سخنانی ضمن بیان نحوه تاسیس دانشگاه مانهایم گفت:دانشگاه مانهایم 41سال قبل با چهل دانشجو تاسیس شد و هم اکنون 38000 دانشجو دارد.

وی در ادامه ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون نظام آموزشی آلمان ،ویژگی های نظام تحصیلی مشارکتی در آلمان را برشمرد و گفت:به دلیل ارتباط تنگاتنگ دانشگاه و صنعت بیش از 90درصد دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه مانهایم در شرکت های مختلف استخدام می شوند.

وی تاکید کرد:دانشگاه آزاد اسلامی توانمندی های زیادی دارد و ما هم علاقه مند به همکاری متقابل با این دانشگاه هستیم. گفتنی است در این دیداردکتر امید شریعتی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ازاد اسلامی استان گزارشی از توانمندی ها و طرح ها و برنامه های پژوهشی و اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و خراسان جنوبی را ارائه داد.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ زمان : ۱۳:۳۹ كاربر : pr بازديد : ۲۴۰
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ زمان ويرايش : ۱۱:۱۹ كاربر : pr

دعاي روز هجدهم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ نَبِّهْنى فيهِ لِبَرَكاتِ اَسْحارِهِ وَنَوِّرْ فيهِ قَلْبى بِضياَّءِ اَنْوارِهِ وَخُذْ بِكُلِّ اَعْضاَّئى اِلىَ اتِّباعِ اثارِهِ بِنُورِكَ يا مُنَوِّرَ قُلُوبِ الْعارِفينَ

خدايا آگاهم ساز در اين ماه از بركات سحرهاى آن و نورانى كن در آن دلم را به پرتو انوار آن و بگمار تمام اعضاء و جوارحم را به پيروى كردن آثارش به نور خود اى روشنى دهنده دلهاى عارفان .

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

۱۸ رمضان ۱۴۴۰ قمري

۲۴ مي ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۵۴
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۹
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۱
اذان مغرب ۱۹ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر