گزارش دیدار استاد اقتصاد بین الملل دانشگاه المان

پرفسور توماس شوستراستاد اقتصاد بین الملل دانشگاه مانهایم آلمان با دکتر سیدحسن هاشمی دبیرهیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی،دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در این دیدار که جمعی از استادان و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و خراسان جنوبی نیز حضور داشتند،دکتر سیدحسن هاشمی ضمن قدردانی از حضور این استاد آلمانی در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند ضمن بیان گزارشی از روند تاسیس،رشد و بالندگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت:دانشگاه آزاد اسلامی با توسعه کمی و کیفی و تنوع رشته های تحصیلی،توانسته است به بستر یمناسب برای فعالیت های علمی و پژوهشی دانشجویان تبدیل شود.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی وسیع ترین نهاد آموزش عالی غیردولتی در ایران است افزود:توسعه ارتباطات بین المللی در سرلوحه مهم ترین فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی قرار دارد.

دکتر هاشمی گفت:علاقه مند به همکاری و تعامل دوجانبه با دانشگاه های آلمان هستیم.

پروفسور توماس شوستر استاد اقتصاد بین الملل دانشگاه مانهایم آلمان نیز در سخنانی ضمن بیان نحوه تاسیس دانشگاه مانهایم گفت:دانشگاه مانهایم 41سال قبل با چهل دانشجو تاسیس شد و هم اکنون 38000 دانشجو دارد.

وی در ادامه ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون نظام آموزشی آلمان ،ویژگی های نظام تحصیلی مشارکتی در آلمان را برشمرد و گفت:به دلیل ارتباط تنگاتنگ دانشگاه و صنعت بیش از 90درصد دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه مانهایم در شرکت های مختلف استخدام می شوند.

وی تاکید کرد:دانشگاه آزاد اسلامی توانمندی های زیادی دارد و ما هم علاقه مند به همکاری متقابل با این دانشگاه هستیم. گفتنی است در این دیداردکتر امید شریعتی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ازاد اسلامی استان گزارشی از توانمندی ها و طرح ها و برنامه های پژوهشی و اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و خراسان جنوبی را ارائه داد.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ زمان : ۱۳:۳۹ كاربر : pr بازديد : ۲۷۴
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ زمان ويرايش : ۱۱:۱۹ كاربر : pr

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

۱۹ ذی حجّه ۱۴۴۰ قمري

۲۱ آگوست ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۳۳
طلوع آفتاب ۰۶ : ۰۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۶
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۲
اذان مغرب ۱۹ : ۳۰
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۳
انتخاب شهر