معاون پژوهش وفناوری: هفت سخنرانی علمی و هفت کارگاه آموزشی برگزار می شود

دکتر امید شریعتی معاون پژوهش و فناوری واحد بیرجند با اعلام برنامه های ویژه این واحد دانشگاهی در هفته پژوهش گفت : در دنیای امروز تحقیقات علمی کلید پیشرفت و توسعه محسوب می شود ونقش موثری درارتقا سطح زندگی و رشد شاخص های کلان دارد .معاون پژوهش وفناوری واحد بیرجند تاکید کرد : پژوهش وفناوری سهم موثری در کار آمدی ونقش تعیین کننده ای درتوسعه دارد.

به گزارش روابط عمومی واحد بیرجند ،دکتر امید شریعتی انتخاب پژوهشگران برتر ،فعال کردن بخش دانشجویی پژوهشگران برتر و برگزاری مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه و فعالان حوزه پژوهش و نیز برگزاری کارگاهها و سخنرانی های علمی تخصصی ویژه را از برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برشمرد و گفت :علاوه بر این برنامه ها دانشگاه آزاد اسلامی استان در برنامه های ویژه هفته پژوهش و ستاد پژوهش و فناوری خراسان جنوبی مشارکت دارد .

وی افزود :پژوهشگران و مبتکران برتر دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز جهت رقابت با سایر پژوهشگران دانشگاهها معرفی خواهند شد .

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند گفت :برگزاری هفت سخنرانی علمی وهفت کارگاه آموزشی از برنامه های معاونت پژوهش و فناوری واحد بیرجند است که از فردا دوم دی ماه آغاز می شود .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ زمان : ۱۷:۰۵ كاربر : pr بازديد : ۳۵۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ زمان ويرايش : ۱۱:۱۹ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸

۱۷ ذی قعده ۱۴۴۰ قمري

۲۰ جولاي ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۰۳
طلوع آفتاب ۰۵ : ۳۸
اذان ظهر ۱۲ : ۳۹
غروب آفتاب ۱۹ : ۴۰
اذان مغرب ۲۰ : ۰۰
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۲
انتخاب شهر