معاون پژوهش وفناوری: هفت سخنرانی علمی و هفت کارگاه آموزشی برگزار می شود

دکتر امید شریعتی معاون پژوهش و فناوری واحد بیرجند با اعلام برنامه های ویژه این واحد دانشگاهی در هفته پژوهش گفت : در دنیای امروز تحقیقات علمی کلید پیشرفت و توسعه محسوب می شود ونقش موثری درارتقا سطح زندگی و رشد شاخص های کلان دارد .معاون پژوهش وفناوری واحد بیرجند تاکید کرد : پژوهش وفناوری سهم موثری در کار آمدی ونقش تعیین کننده ای درتوسعه دارد.

به گزارش روابط عمومی واحد بیرجند ،دکتر امید شریعتی انتخاب پژوهشگران برتر ،فعال کردن بخش دانشجویی پژوهشگران برتر و برگزاری مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه و فعالان حوزه پژوهش و نیز برگزاری کارگاهها و سخنرانی های علمی تخصصی ویژه را از برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برشمرد و گفت :علاوه بر این برنامه ها دانشگاه آزاد اسلامی استان در برنامه های ویژه هفته پژوهش و ستاد پژوهش و فناوری خراسان جنوبی مشارکت دارد .

وی افزود :پژوهشگران و مبتکران برتر دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز جهت رقابت با سایر پژوهشگران دانشگاهها معرفی خواهند شد .

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند گفت :برگزاری هفت سخنرانی علمی وهفت کارگاه آموزشی از برنامه های معاونت پژوهش و فناوری واحد بیرجند است که از فردا دوم دی ماه آغاز می شود .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ زمان : ۱۷:۰۵ كاربر : pr بازديد : ۵۳۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ زمان ويرايش : ۱۱:۱۹ كاربر : pr

امام علی(ع):

أيَسُرُّكَ أن تَكونَ مِن حِزبِ اللّهِ الغالِبينَ؟ اِتَّقِ اللّهَ سُبحانَهُ وأحسِن في كُلِّ اُمورِكَ؛ فَإِنَّ اللّهَ مَعَ الَّذينَ اتَّقَوا وَالَّذينَ هُم مُحسِنونَ.

آيا می خواهى از حزب پيروز خداوند باشى؟ از خدا پروا كن و كارها را درست انجام بده؛ چرا كه خداوند با كسانى است كه تقواپيشه اند و آنانى كه كارها را نيكو (بى عيب و نقص) انجام می‌دهند.

غرر الحكم، ح۲۸۲۸

ميزان الحكمه: ج۱۳ ص۳۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

۱۴ شوال ۱۴۴۱ قمري

۶ ژوئن ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۶
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۵
اذان ظهر ۱۲ : ۳۲
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۹
اذان مغرب ۱۹ : ۵۹
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر