نشست بصیرت افزایی به مناسبت ۹ دی ماه برگزار شد
به مناسبت گرامیداشت نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و به همت بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی ،و با حضور کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه نشست بصیرتی برگزار شد.

در این مراسم جناب سرهنگ محمد نوفرستی مسوول سیاسی سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی حماسه عظیم نهم دی ماه را نماد بصیرت وغیرت انقلابی و بیداری و هوشیاری مردم عزیز بر شمرد. وی ضمن اشاره به ابعاد این حماسه تاریخی و نقش و اهمیت بصیرت و موقع شناسی به بیان اهداف پیچیده دشمنان پرداخت و گفت :دشمن وقتی که در جنگ سخت و نظامی شکست خورد برای مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی جبهه جنگ نرم و جنگ اقتصادی را گشود .

سرهنگ نوفرستی در ادامه با تاکید بر اینکه دشمن در این توطئه ها نیز چونان گذشته شکست خواهد خورد و رسوا خواهد شد به تلاشهای امریکا و ایادیش درتحریم کشورمان و جلوگیری از فروش نفت ایران گفت :ظرفیت های فراوان و بسیاری برای جایگزینی نفت داریم . وی با اشاره به لزوم تقویت بصیرت و هوشیاری در مقابل اهداف پیچیده وجنگ اقتصادی دشمنان گفت :کشور عزیز ما به لحاظ برخورداری از ظرفیت های استفاده نشده اقتصادی در جهان رتبه اول را دارا می باشد .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ زمان : ۱۵:۴۰ كاربر : pr بازديد : ۳۴۹
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ زمان ويرايش : ۱۴:۳۹ كاربر : pr

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

۱۹ ذی حجّه ۱۴۴۰ قمري

۲۱ آگوست ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۳۳
طلوع آفتاب ۰۶ : ۰۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۶
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۲
اذان مغرب ۱۹ : ۳۰
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۳
انتخاب شهر