امام حسین(ع):مبادا از كسانى باشى كه به سبب گناهانِ بندگانِ خدا بر سرنوشت آنان بيمناك است ، ولى خود را از سزاى گناه خويش ايمن مى داند.ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب تشکیل شددکتر سید غلامرضا موسوی خبر داد: ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی برای نیمسال بهمندر جلسه مشترک دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و پلیس فتای استان عنوان شد: افزایش سواد رسانه ای یک ضرورت استحجت الاسلام واقعی ،ضمن محكوميت طرح ننگين كشف حجاب رضاخاني برگراميداشت يادوخاطره شهداي عفاف و حجاب تاکید کردبا حضور معاونت امور مجلس دانشگاه ،جلسه هیات امنا برگزار شدتاکید رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنویی بررفتار علمی و معرفتی دانش بنیانبه همت حوزه پژوهش و فناوری از استادان و دانشجویان پژوهشگر تقدیر به عمل آمدتاکید مسولان دانشگاه بر ضرورت بزرگداشت نهم دی ماهبرگزاری مراسم گرامیداشت دانشجویان جان باخته در حادثه واژگونی اتوبوس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامینشست بصیرت افزایی به مناسبت ۹ دی ماه برگزار شدمسولان عالی دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس واحد خراسان جنوبی ارتحال آیت ا... هاشمی شاهرودی را تسلیت گفتنددوره جامع آموزشی آیین نگارش حقوقی – کیفری برگزار شد.نحوه تردد خودروها در ایام امتحاناتاطلاعیه مهم : پرداخت شهریه
نشست بصیرت افزایی به مناسبت ۹ دی ماه برگزار شد
به مناسبت گرامیداشت نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و به همت بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی ،و با حضور کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه نشست بصیرتی برگزار شد.

در این مراسم جناب سرهنگ محمد نوفرستی مسوول سیاسی سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی حماسه عظیم نهم دی ماه را نماد بصیرت وغیرت انقلابی و بیداری و هوشیاری مردم عزیز بر شمرد. وی ضمن اشاره به ابعاد این حماسه تاریخی و نقش و اهمیت بصیرت و موقع شناسی به بیان اهداف پیچیده دشمنان پرداخت و گفت :دشمن وقتی که در جنگ سخت و نظامی شکست خورد برای مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی جبهه جنگ نرم و جنگ اقتصادی را گشود .

سرهنگ نوفرستی در ادامه با تاکید بر اینکه دشمن در این توطئه ها نیز چونان گذشته شکست خواهد خورد و رسوا خواهد شد به تلاشهای امریکا و ایادیش درتحریم کشورمان و جلوگیری از فروش نفت ایران گفت :ظرفیت های فراوان و بسیاری برای جایگزینی نفت داریم . وی با اشاره به لزوم تقویت بصیرت و هوشیاری در مقابل اهداف پیچیده وجنگ اقتصادی دشمنان گفت :کشور عزیز ما به لحاظ برخورداری از ظرفیت های استفاده نشده اقتصادی در جهان رتبه اول را دارا می باشد .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ زمان : ۱۵:۴۰ كاربر : pr بازديد : ۱۶۰
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ زمان ويرايش : ۱۵:۴۳ كاربر : pr

امام حسین(ع):

إيّاكَ أن تَكونَ مِمَّن يَخافُ عَلَى العِبادِ مِن ذُنوبِهِم ويَأمَنُ العُقُوبَةَ مِن ذَنبِهِ .

مبادا از كسانى باشى كه به سبب گناهانِ بندگانِ خدا بر سرنوشت آنان بيمناك است ، ولى خود را از سزاى گناه خويش ايمن مى داند .

گزیده تحف العقول، ص ۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷

۱۲ جمادی الاولی ۱۴۴۰ قمري

۱۹ ژانويه ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۵
اذان ظهر ۱۱ : ۴۴
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۳
اذان مغرب ۱۷ : ۱۲
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۱
انتخاب شهر