تاکید مسولان دانشگاه بر ضرورت بزرگداشت نهم دی ماه
دکتر سید حسن هاشمی به مناسبت نهم دیماه تاکید کرد : مردم عزیز ما همواره با هوشیاری و بصیرت پای ارزشهای متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستاده اند

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی واحدبیرجند دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در پیامی به مناسبت حماسه ی ماندگار نهم دی ماه با اشاره به اینکه نهم دی ماه عرصه ای برای تجلی حضور آگاهانه و مقتدرانه مردم ولایت مدار ما در مقابله با فتنه گران داخلی و خارجی بود تاکید کرد :در این روز تاریخی مردم شریف و با بصیرت ایران اسلامی با حضور پر صلابت خود مشت محکمی به دهان ایادی استکبار زدند و آتش فتنه را خاموش کردند . .

رییس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در این پیام با اشاره به اینکه : یوم الله نهم دی ماه در حقیقت سرفصل جدیدی در تعمیق پیوند امت اسلامی با آرمان های حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) و بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) است تاکید کرد: مردم عزیز ما همواره با هوشیاری و بصیرت پای ارزشهای متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستاده اند و دشمنان ما باید بدانند که با هیاهوی رسانه ای و هجمه های ناجوانمردانه نمی توانند بنیان های اعتقادی مردم را هدف قرار دهند .

دبیر هیات امنای دانشگاه ازاد اسلامی استان خراسان جنوبی در این پیام تاکید کرد : ملت با بصیرت ایران همواره پرچم عزت اسلامی و غیرت انقلابی را با قدرت و صلابت بر افراشته نگاه خواهد داشت و با استعانت از الطاف الهی، تحت ولایت رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) مقتدرانه مسیر پیشرفت،و اعتلا راادامه خواهند داد.

دکتر علی ماندگار معاون دانشجویی، فرهنگی و رئیس بسیج اساتیددانشگاه آزاد اسلامی بیرجند نیز در گفتگو با مرکز خبر روابط عمومی ضمن اشاره به اینکه نهم دی ماه روز رسوایی وروسیاهی فتنه گران و جلوه گاه عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود گفت :فتنه گران و ایادی مزدور داخلی و خارجی آنها می خواستند با آشوب و اغتشاش امنیت ملی کشور عزیزمان را به خطر بیندازند اما حضور با شکوه مردم با بصیرت در راهپیمایی نهم دی ماه همه ی توطئه ها را خنثی کرد وی افزود: همه ی ما دانشگاهیان وظیفه داریم ابعاد حماسه ی عظیم 9 دی ماه را برای نسل جوان تبیین نمائیم .

حجت الاسلام و المسلمین محمد حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز نهم دی ماه را یکی از مقاطع بسیار مهم در تاریخ سراسر افتخار انقلاب اسلامی ایران برشمرد و گفت :مردم فهیم ما در این روز تاریخی با حرکت در مسیر رهنمود های مقام معظم رهبری بصیرت و قدرت انقلابی خود را به نمایش گذاشتند و حماسه ای بزرگ خلق کردند . وی گفت در این حماسه عظیم ملیونی ابعاد بسیار ارزشمند معرفتی وجود دارد که باید برای جوانان عزیز و مخصوصا دانشجویان باز گو شود .

مهندس جواد علیزاده فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند نیز با اشاره با اینکه نهم دی ماه تجلی نیروی ایمان و روحیه انقلابی مردم عزیز ما بود که در حرکتی خود جوش به صحنه آمدند گفت :دشمن فتنه ی پیچید ه ای طراحی کرده بود لیکن به یمن حضور مقتدرانه مردم هوشیار و آگاه ما پرچم بصیرت و انقلابی گری بار دیگر در کشور عزیز و اسلامی ما به اهتزاز درآمد و طراحی های دشمنان ناکام شد و درحقیقت فرصتی ایجاد شد تا مردم به بصیرت و شناخت برسند و ابعاد فتنه پیچیده را درک نمایند .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ زمان : ۱۷:۰۱ كاربر : pr بازديد : ۳۲۵
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ زمان ويرايش : ۱۴:۳۹ كاربر : pr

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

۱۹ ذی حجّه ۱۴۴۰ قمري

۲۱ آگوست ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۳۳
طلوع آفتاب ۰۶ : ۰۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۶
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۲
اذان مغرب ۱۹ : ۳۰
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۳
انتخاب شهر