با حضور معاونت امور مجلس دانشگاه ،جلسه هیات امنا برگزار شد
معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه هیات امنا خراسان جنوبی : دانشگاه آزاد اسلامی سهم بسیار موثری در ارتقا رنکینگ بین المللی کشورمان داشته است به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دکتر علیرضا منادی که به عنوان نماینده تام الاختیار ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی در شانزدهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی حضورداشت با اشاره به برند جهانی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی یک دانشگاه مردمی و اجتماعی است که بخش عظیمی از بار آموزش عالی ایران اسلامی را بر عهده دارد و سهم بسیار موثری در ارتقا رنکینگ بین المللی کشورمان داشته است وی با بیان اینکه دانشگاه ازاد اسلامی با کمک مالی پربرکت و دعای خیر حضرت امام خمینی (ره) شکل گرفت گفت :در ابتدای انقلاب امام فرمودند که همه جای ایران را باید مدرسه درست کنیم و امروز شاهد هستیم که دانشگاه ازاد اسلامی در سراسر کشورمان و حتی خارج شعبه دارد و تاکنون. ۶ میلیون دانش آموخته داشته است .
. دکترمنادی با اشاره به جمعیت بیش از یک میلیون و هفتصد هزارنفری دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت :مساحت بیست ملیون متر مربعی فضای آموزشی این دانشگاه نیز از مساحت پنج کشور کوچک جهان بیشتر است . وی با اشاره با اینکه امروز دانشگاه آزاد اسلامی به مجموعه ای پویا و پیشرو در امر آموزش عالی تبدیل شده است ، حضور نخبگان و فرهیختگان استان در هیات امناهای استانی دانشگاه آزاد اسلامی را بسیار مغتنم برشمرد و گفت : چون هیات امنای استانی با ترکیبی از نخبگان و فرهیختگان هر منطقه است می تواند در توسعه و اعتلای دانشگاه آزاد اسلامی استان بسیار موثر باشد . فرهاد فلاحتی نماینده قاینات در مجلس شورای اسلامی و عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز ضمن تشکر از حضور دکتر منادی در هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت : خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی کشورمان در مسیر توسعه و ترقی به خوبی به پیش می رود و این مساله جای تقدیر و تشکر دارد . حجت الاسلام و المسلمین محمد علی تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیزبا اشاره به اینکه شرایط ارزشمندی با حضور دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی برای توسعه و اعتلای دانشگاه فراهم شده است گفت : قطعا دراین شرایط شاهد تحول بنیادین در حوزه تمدن سازی اسلامی خواهیم بود. گفتنی است در ابتدای این جلسه دکتر سید حسن هاشمی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آ زاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن معرفی برخی شاخص ها و توانمندی های دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به ویژه در جذب دانشجوی خارجی به بیان گزارشی ازفعالیت ها و اقدامات انجام شده پرداخت وحضور دکتر منادی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و سایر اعضای هیات امنا تشکر و قدر دانی کرد . همچنین دکتر حبیب ا... نخعی رئیس دبیرخانه هیات امنای استان خراسان جنوبی و روسای واحدهای دانشگاهی استان موضوعات مورد نظر دستور کار اجلاس هیات امنا را مطرح نمودند و تصمیمات لازم توسط اعضای هیات امنا اتخاذ شد .
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ زمان : ۱۰:۰۸ كاربر : pr بازديد : ۳۴۵
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ زمان ويرايش : ۱۴:۳۷ كاربر : pr

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

۱۹ ذی حجّه ۱۴۴۰ قمري

۲۱ آگوست ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۳۳
طلوع آفتاب ۰۶ : ۰۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۶
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۲
اذان مغرب ۱۹ : ۳۰
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۳
انتخاب شهر