امام حسین(ع):مبادا از كسانى باشى كه به سبب گناهانِ بندگانِ خدا بر سرنوشت آنان بيمناك است ، ولى خود را از سزاى گناه خويش ايمن مى داند.ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب تشکیل شددکتر سید غلامرضا موسوی خبر داد: ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی برای نیمسال بهمندر جلسه مشترک دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و پلیس فتای استان عنوان شد: افزایش سواد رسانه ای یک ضرورت استحجت الاسلام واقعی ،ضمن محكوميت طرح ننگين كشف حجاب رضاخاني برگراميداشت يادوخاطره شهداي عفاف و حجاب تاکید کردبا حضور معاونت امور مجلس دانشگاه ،جلسه هیات امنا برگزار شدتاکید رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنویی بررفتار علمی و معرفتی دانش بنیانبه همت حوزه پژوهش و فناوری از استادان و دانشجویان پژوهشگر تقدیر به عمل آمدتاکید مسولان دانشگاه بر ضرورت بزرگداشت نهم دی ماهبرگزاری مراسم گرامیداشت دانشجویان جان باخته در حادثه واژگونی اتوبوس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامینشست بصیرت افزایی به مناسبت ۹ دی ماه برگزار شدمسولان عالی دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس واحد خراسان جنوبی ارتحال آیت ا... هاشمی شاهرودی را تسلیت گفتنددوره جامع آموزشی آیین نگارش حقوقی – کیفری برگزار شد.نحوه تردد خودروها در ایام امتحاناتاطلاعیه مهم : پرداخت شهریه
در جلسه مشترک دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و پلیس فتای استان عنوان شد: افزایش سواد رسانه ای یک ضرورت است
در جلسه مشترک دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و پلیس فتای استان عنوان شد: افزایش سواد رسانه ای یک ضرورت است

به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی نشست ویژه ای با حضوررئیس پلیس فتای خراسان جنوبی برگزار شد .

دکتر سید حسن هاشمی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه ازاد اسلامی خراسان جنوبی در این نشست ضمن گرامی داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت فضای مجازی ظرفیت بسیار گسترد ه ای دارد واگر در جهت درست استفاده شود موجب توسعه افکار و اندیشه های ناب انسانی و تعالی زندگی بشری می شود و در صورتی که با شناخت و آگاهی عمیق و وسیع مورد استفاده قرار نگیرد خطرات بسیار جدی برای فرد و جامعه دارد .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی افزود :دانشگاهیان می توانند در زمینه تبیین آسیب های اجتماعی استفاده نادرست از فضای مجازی و ارائه راهکار های کاهش این آسیب ها نقش موثری ایفا نمایند .

دکتر سید حسن هاشمی با اشاره به اینکه تاکیدات ویژه جناب دکتر ولایتی و جناب دکتر طهرانچی در خصوص مسائل فرهنگی و اعتقادی چراغ راه متولیان فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی و مسولان این دانشگاه است گفت :برای کسب توفیق هرچه بیشتر در ترویج معنویت ،تزکیه ،و گسترش فرهنگ اسلامی ایرانی و مقابله با جنگ نرم دشمنان باید با همت و کار مضاعف تلاش و مجاهدت نمائیم.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد علی تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت:دشمن از طریق فضای مجازی و با هجمه شدید رسانه ای سعی دارد ارز شها و هویت های معنوی و اعتقادی ما را تضعیف نماید .

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در ادامه گفت :اگردانش و بینش استفاده صحیح از امکانات فضای مجازی وجود نداشته باشد امکان آسیب دیدن و گمراه شدن بسیار زیاد است . وی با اشاره به اهداف دنیای سلطه و تاریخچه استعمار گفت :در مرحله استعمار کهنه قدرتها با زور بر کشور ها مسلط می شدند و خود در راس حکمرانی قرار می گرفتند . وی افزود در مرحله استعمار نو که پس از تغییر و تحولات جهانی و ظهور دو ابر قدرت جدید شروع شد استعمار گران از طریق عوامل و دست نشاندگان و سر سپرده گان خود اهداف خود را دنبال می کردند . حجت الاسلام تابعی در ادامه گفت: در روزگار ما و در مرحله استعمار فرانو سلطه طلبان سعی دارند بر مغز ها و قلب ها سلطه پیدا کنند .

در ادامه این نشست سرهنگ محمد پور رئیس پلیس فتای خراسان جنوبی، تامین امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات کشور و صیانت از هویت دینی و ارز شهای انسانی و حفظ حریم ها را از جمله اهداف پلیس فتا بر شمرد و ضمن بیان برخی هشدار های پلیسی گفت:برداشت اینترنتی غیر مجاز از حساب بانکی افراد و کلاه برداری های رایانه ای به بهانه های مختلف و انتشار فیلم های خصوصی افراد متاسفانه از جرم های بسیار مشهود است .وی با بیان اینکه دشمن در حوزه جنگ نرم خیلی کار کرده است گفت:در عین حال که فضای مجازی یک دنیا فرصت است اما مردم ما و خانواد ها باید نسبت به خطر های فراوان فضای مجازی آگهی دقیق و عمیق پیدا کنند ،زیرا تقریبا اغلب مجرمان در فضای مجازی مشغول فعالیت هستند .وی افزایش سواد رسانه ای را یک ضرورت بسیار مهم برشمرد وگفت :برای آنکه خودمان و فرزندانمان را از آثار زیان بار فضای مجازی حفظ نمائیم باید سواد رسانه ای و آگاهی خود از فضای مجازی را افزایش دهیم .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ زمان : ۱۴:۲۶ كاربر : pr بازديد : ۱۲۴

امام حسین(ع):

إيّاكَ أن تَكونَ مِمَّن يَخافُ عَلَى العِبادِ مِن ذُنوبِهِم ويَأمَنُ العُقُوبَةَ مِن ذَنبِهِ .

مبادا از كسانى باشى كه به سبب گناهانِ بندگانِ خدا بر سرنوشت آنان بيمناك است ، ولى خود را از سزاى گناه خويش ايمن مى داند .

گزیده تحف العقول، ص ۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷

۱۲ جمادی الاولی ۱۴۴۰ قمري

۱۹ ژانويه ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۵
اذان ظهر ۱۱ : ۴۴
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۳
اذان مغرب ۱۷ : ۱۲
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۱
انتخاب شهر