مراسم تکریم و معارفه معاون امور سما دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه معاون امور سما دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر سید حسن هاشمی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن اشاره به سابقه فرهنگی پر بار خراسان جنوبی و بیرجند گفت: این دیار بزرگ مردان زیادی تربیت کرده است که مایه افتخار هستد .

دکتر سید حسن هاشمی ضمن تجلیل از خدمات و مجاهدت های خالصانه معلمان و استادان در راستای توسعه فرهنگی و اجتماعی جامعه گفت: دشمن از اقدام و تهاجم فرهنگی بر علیه کشورمان دست بر نمی دارد و لذا ما باید مانند سال های دفاع مقدس با بصیرت و مجاهدت در صحنه ی دفاع از آرمان ها و دستاورد های انقلاب مقتدرانه عمل نمائیم.

دکتر سید حسن هاشمی با بیان اینکه همدلی و هم افزایی موجب توسعه و تعالی سازمان ها می شود . به سال های ابتدای تاسیس واحد بیرجند اشاره کرد و گفت : این دانشگاه که در اوایل انقلاب در یک آپارتمان کوچک سه اتاقه تاسیس شد امروز به یکی از واحد های بسیار بزرگ جامع کشور تبدیل شده و با 35 رشته دکتری تخصصی بستری مناسب برای توسعه تحصیلات تکمیلی و ظهور و بروز خلاقیت نسل جوان و دانش پژوه فراهم نموده است. به گونه ای که از شهر های بزرگ کشور مانند تهران و تبریز دانشجوی تحصیلات تکمیلی داریم. و این از برکات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

دکتر هاشمی در ادامه ضمن قدردانی از تلاش ها و خدمات خالصانه و پیگیری های مجدانه دکتر علیرضا کرمانی در دوره تصدی معاونت امور سما دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برای دکتر عطا ا... اژدری در این مسئولیت آرزوی توفیق کرد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده معاون نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن گرامی داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به بیان گوشه ای از خدمات و دستاورد های ارزشمند جمهوری اسلامی ایران به ویژه در عرصه بین المللی پرداخت و گفت : علم و دانش و عالم و معلم جایگاه بسیار والایی در آموزه های دینی و اسلامی ما دارد.

در ادامه دکتر علیرضا کرمانی معاون سابق امور سما دانشگاه ها آزاد اسلامی بیرجند به بیان گزارش از فعالیت ها و اقدامات دوره مسئولیتی خود پرداخت و گفت: یکی از مهم ترین دستاورد های ما در این دوره ارتقاء جایگاه مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و ارتقاء کیفیت آموزشی و توسعه تجهیزات و توانمندی های این مجموعه بود.

دکتر عطاء ا... اژدری معاون جدید امور سما دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند نیز در این مراسم به بیان رئوس برنامه ها ی خود پرداخت و گفت : همه ی برنامه های آموزشی باید پیوست فرهنگی مناسب داشته باشد . وی توجه ویژه به فعالیت های کار محور را یاد آور شد و گفت : ان شاء ا... در آینده شاهد درخشش هر چه بیشتر برند مدارس سما خواهیم بود.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ زمان : ۱۳:۰۹ كاربر : pr بازديد : ۴۲۱
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ زمان ويرايش : ۱۴:۳۳ كاربر : pr

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

۲۲ شوال ۱۴۴۰ قمري

۲۶ ژوئن ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۶
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۶
اذان ظهر ۱۲ : ۳۶
غروب آفتاب ۱۹ : ۴۵
اذان مغرب ۲۰ : ۰۵
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۶
انتخاب شهر