قائم مقام نماینده و لی فقیه در خراسان جنوبی : صلابت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در دل دشمنان رعب و وحشت ایجاد نموده است .
قائم مقام نماینده و لی فقیه در خراسان جنوبی : صلابت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در دل دشمنان رعب و وحشت ایجاد نموده است .

حجت الاسلام و المسلمین نوفرستی نماینده ولی فقیه در سپاه انصار الرضا (ع) در مراسم ویژه ای که به مناسبت گرامی داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و به همت بسیج کارکنان و معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد به ایراد سخن پرداخت .

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین نوفرستی در این مراسم شهادت بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) را تسلیت گفت وباگرامی داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به دسیسه های روز افزون آمریکا و استکبار وتبیین دشمنی انان با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پرداخت و افزود :خداوند وعده داده است که آینده روشن از آن اسلام است وی با بیان اینکه در مسیر متعالی آرمانهای والای انقلاب با قدرت به پیش می رویم به مبانی ولایت فقیه اشاره کرد و گفت :انبیاالهی منصوب از طرف خداوند هستند وهر دستوری می دهند از طرف خداست ،ائمه اطهار هم منصوب از سوی خدا هستند قائم مقام ولی فقیه در استان گفت :استمرار حرکت انبیا الهی در مسیر روشن ولایت فقیه است .

حجت الاسلام نوفرستی گفت :هرچند در طول تاریخ بسیاری سعی کرده اند القا کنند که حاکمیت دینی به نفع جامعه نیست اما امنیت و پیشرفت واقعی در سایه سار حکومت اسلامی است وی با اشاره به اینکه برخی سو مدیریت ها را نباید به حساب اسلام بگذاریم افزود :صلابت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در دل دشمنان رعب و وحشت ایجاد نموده است . وی گفت :جهاد مایه عزت جامعه است .

قائم مقام نماینده و لی فقیه در استان خراسان جنوبی در ادامه به اهمیت اخلاص در عمل پرداخت و گفت :هر جا با اخلاص عمل کردیم متضرر نشدیم .

گفتنی است در پایان این مراسم با حضور مسولان و دانشگاهیان مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند عطر افشانی و غبار روبی شد .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ زمان : ۱۱:۲۸ كاربر : pr بازديد : ۱۷۷
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ زمان ويرايش : ۱۴:۳۱ كاربر : pr

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

۲۲ شوال ۱۴۴۰ قمري

۲۶ ژوئن ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۶
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۶
اذان ظهر ۱۲ : ۳۶
غروب آفتاب ۱۹ : ۴۵
اذان مغرب ۲۰ : ۰۵
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۶
انتخاب شهر