مراسم بزرگداشت ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س)و روز زن در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند وحوزه معاونت سما برگزار شد .
مراسم بزرگداشت ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س)و روز زن در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی و همکاری دفتر نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاداسلامی خراسان جنوبی مراسم گرامیداشت روز زن برگزار شد . در این مراسم معنوی پس از مولودی خوانی و مداحی توسط اقای عربی، حجت الاسلام و المسلمین محمد حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری به ایراد سخن پرداخت و ضمن گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه (س)وتولد بنیانگذار انقلاب حضرت امام خمینی (ره ) روز زن و روز مادر را به بانوان همکار دانشگاه تبریک گفت و با اشاره به فضایل بی نظیر حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: حقیقتا آن حضرت اسوه و الگوی تمام عیار برای جامعه بشری است . حجت الاسلام واقعی مدیر امور فرهنگی دانشگاه نیز به مرکز خبرروابط عمومی گفت: به میمنت میلاد باسعادت حضرت فاطمه (س) و به منظور قدردانی بانوان همکار دانشگاه به پنج نفر از بانوان همکار به قید قرعه جوایزی تقدیم شد . گفتنی است بانوان همکار دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه ضمن عطر افشانی و غبار روبی نسبت به ارمانهای والای شهدا ،و انقلاب ادای احترام کردند.

همچنین مراسم قدر دانی از بانوان شاغل در حوزه سما نیز با حضور دکتر عطا ا... اژدری و مدیران و مسولان سما برگزار شد
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ زمان : ۱۵:۴۲ كاربر : pr بازديد : ۲۶۱
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ زمان ويرايش : ۱۴:۳۰ كاربر : pr

دعاي روز هجدهم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ نَبِّهْنى فيهِ لِبَرَكاتِ اَسْحارِهِ وَنَوِّرْ فيهِ قَلْبى بِضياَّءِ اَنْوارِهِ وَخُذْ بِكُلِّ اَعْضاَّئى اِلىَ اتِّباعِ اثارِهِ بِنُورِكَ يا مُنَوِّرَ قُلُوبِ الْعارِفينَ

خدايا آگاهم ساز در اين ماه از بركات سحرهاى آن و نورانى كن در آن دلم را به پرتو انوار آن و بگمار تمام اعضاء و جوارحم را به پيروى كردن آثارش به نور خود اى روشنى دهنده دلهاى عارفان .

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

۱۸ رمضان ۱۴۴۰ قمري

۲۴ مي ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۵۴
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۹
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۱
اذان مغرب ۱۹ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر