رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی:برگزاری جشن نیکو کاری فرصتی برای ترویج فرهنگ انفاق و نوعدوستی است.+مراسم جشن نیکو کاری در دبستان سما
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی:برگزاری جشن نیکو کاری فرصتی برای ترویج فرهنگ انفاق و نوعدوستی است.

دکتر عطا ا... اژدری معاون امور سما دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در گفتگو با مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان ضمن قدر دانی از حضور صمیمانه مسولان عالی استان در جشن نیکو کاری که در دبستان سما دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند برگزار شد گفت: جشن نیکو کاری به سنت حسنه ای تبدیل شده که در آستانه سال نو موجب ترویج فرهنگ نیکوکاری و مهربانی می شود . وی برگزاری جشن نیکوکاری و نیز مراسم درخت کاری در مجوعه سما دانشگاه آزاد اسلامی را دارای آثار و برکات معنوی و ارزشمند بر شمرد.

دکتر اژدری در ادامه گفت: اینکه فرصتی فراهم شود که دانش آموزان دبستانی در جشن نیکوکاری شرکت کنند موجب شکوفایی روحیه احسان و نیکو کاری و کمک به همنوع در بین دانش اموزان عزیز می شود و دارای آثار تربیتی و اجتماعی ارزشمند است . دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه ازاد اسلامی استان خراسان جنوبی نیز در گفتگو با مرکز خبر روابط عمومی گفت :در دین مبین اسلام و در سخنان پیامبر گرامی اسلام (ص) و ائمه اطهار(ع) تاکیدات بسیار زیادی بر ضرورت و اهمیت ایثار و انفاق و کمک به دیگران شده است وی افزود کمیته امداد امام خمینی (ره)نیز که یکی از نهادهای مردمی و انقلابی است که در این امر خیر اقدام می نماید و به برکت این جشن فرصت وبستر ارزشمندی برای ترویج سنت حسنه نیکی و احسان ایجاد می شود. وی ضمن قدردانی ازتلاش مسولان و همکاران مجموعه سما دانشگاه در برگزاری این جشن گفت : از حضور ارزشمند مسولان ارجمند استانی ،آموزش پرورش و کمیته امداد در مجموعه سما دانشگاه و در این مراسم معنوی قدر دانی می نمایم . گفتنی است :

جشن نیکوکاری ونیز مراسم روز درخت کاری در دبستان پسرانه سما دوره اول دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند با حضور مسولان استانی و دانشگاهیان وفرهنگیان برگزار شد.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی خراسان جنوبی

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ زمان : ۱۳:۴۵ كاربر : pr بازديد : ۱۳۳
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ زمان ويرايش : ۱۴:۳۲ كاربر : pr

دعاي روز هجدهم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ نَبِّهْنى فيهِ لِبَرَكاتِ اَسْحارِهِ وَنَوِّرْ فيهِ قَلْبى بِضياَّءِ اَنْوارِهِ وَخُذْ بِكُلِّ اَعْضاَّئى اِلىَ اتِّباعِ اثارِهِ بِنُورِكَ يا مُنَوِّرَ قُلُوبِ الْعارِفينَ

خدايا آگاهم ساز در اين ماه از بركات سحرهاى آن و نورانى كن در آن دلم را به پرتو انوار آن و بگمار تمام اعضاء و جوارحم را به پيروى كردن آثارش به نور خود اى روشنى دهنده دلهاى عارفان .

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

۱۸ رمضان ۱۴۴۰ قمري

۲۴ مي ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۵۴
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۹
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۱
اذان مغرب ۱۹ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر