رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی:برگزاری جشن نیکو کاری فرصتی برای ترویج فرهنگ انفاق و نوعدوستی است.+مراسم جشن نیکو کاری در دبستان سما
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی:برگزاری جشن نیکو کاری فرصتی برای ترویج فرهنگ انفاق و نوعدوستی است.

دکتر عطا ا... اژدری معاون امور سما دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در گفتگو با مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان ضمن قدر دانی از حضور صمیمانه مسولان عالی استان در جشن نیکو کاری که در دبستان سما دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند برگزار شد گفت: جشن نیکو کاری به سنت حسنه ای تبدیل شده که در آستانه سال نو موجب ترویج فرهنگ نیکوکاری و مهربانی می شود . وی برگزاری جشن نیکوکاری و نیز مراسم درخت کاری در مجوعه سما دانشگاه آزاد اسلامی را دارای آثار و برکات معنوی و ارزشمند بر شمرد.

دکتر اژدری در ادامه گفت: اینکه فرصتی فراهم شود که دانش آموزان دبستانی در جشن نیکوکاری شرکت کنند موجب شکوفایی روحیه احسان و نیکو کاری و کمک به همنوع در بین دانش اموزان عزیز می شود و دارای آثار تربیتی و اجتماعی ارزشمند است . دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه ازاد اسلامی استان خراسان جنوبی نیز در گفتگو با مرکز خبر روابط عمومی گفت :در دین مبین اسلام و در سخنان پیامبر گرامی اسلام (ص) و ائمه اطهار(ع) تاکیدات بسیار زیادی بر ضرورت و اهمیت ایثار و انفاق و کمک به دیگران شده است وی افزود کمیته امداد امام خمینی (ره)نیز که یکی از نهادهای مردمی و انقلابی است که در این امر خیر اقدام می نماید و به برکت این جشن فرصت وبستر ارزشمندی برای ترویج سنت حسنه نیکی و احسان ایجاد می شود. وی ضمن قدردانی ازتلاش مسولان و همکاران مجموعه سما دانشگاه در برگزاری این جشن گفت : از حضور ارزشمند مسولان ارجمند استانی ،آموزش پرورش و کمیته امداد در مجموعه سما دانشگاه و در این مراسم معنوی قدر دانی می نمایم . گفتنی است :

جشن نیکوکاری ونیز مراسم روز درخت کاری در دبستان پسرانه سما دوره اول دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند با حضور مسولان استانی و دانشگاهیان وفرهنگیان برگزار شد.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی خراسان جنوبی

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ زمان : ۱۳:۴۵ كاربر : pr بازديد : ۱۸۵
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ زمان ويرايش : ۱۴:۳۲ كاربر : pr

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

۱۹ ذی حجّه ۱۴۴۰ قمري

۲۱ آگوست ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۳۳
طلوع آفتاب ۰۶ : ۰۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۶
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۲
اذان مغرب ۱۹ : ۳۰
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۳
انتخاب شهر