بيست و چهارمين دور مسابقات سراسري قرآن و عترت بخش شفاهی مرحله واحدی برگزار شد

حجت الاسلام و المسلمین حسین واقعی در گفتگو با مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه گفت: بيست و چهارمين دور مسابقات سراسري قرآن و عترت(بخش شفاهي مرحله واحدي ) با شركت جمعي از اساتيد،كاركنان و دانشجويان در محل سالن دانشكده علوم انساني دانشگاه آزاداسلامي بيرجند برگزار گرديد.وی افزود: اين بخش از مسابقات از ساعت 8 صبح لغايت 13 براي خواهران و از ساعت 14 تا 17 براي برادران برگزارگرديد و شركت كنندگان در رشته هاي ترتيل،تحقيق،اذان،حفظ قرآن كريم به صورت (5جزء ،10 جزء،20جزء و حفظ كل)با هم به رقابت پرداختند.

مدير امور فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامی اعلام كرد كه تعداد 11نفر از دانشجويان واحد طبس نیز در اين مسابقات شركت داشتند.

حسین واقعي يادآور شد افرادي كه امتياز آنان بالاي 70 درصد باشد از جوايز و هداياي برخوردار می شوند. مدیرامور فرهنگی دانشگاه گفت: شركت كنندگان در این دوره شامل: 9 نفر از اساتید ، 10 نفر از كاركنان و 39نفر از دانشجویان بودند.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ زمان : ۱۵:۱۲ كاربر : pr بازديد : ۱۷۶
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ زمان ويرايش : ۱۵:۱۲ كاربر : pr

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

۱۹ ذی حجّه ۱۴۴۰ قمري

۲۱ آگوست ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۳۳
طلوع آفتاب ۰۶ : ۰۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۶
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۲
اذان مغرب ۱۹ : ۳۰
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۳
انتخاب شهر