بيست و چهارمين دور مسابقات سراسري قرآن و عترت بخش شفاهی مرحله واحدی برگزار شد

حجت الاسلام و المسلمین حسین واقعی در گفتگو با مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه گفت: بيست و چهارمين دور مسابقات سراسري قرآن و عترت(بخش شفاهي مرحله واحدي ) با شركت جمعي از اساتيد،كاركنان و دانشجويان در محل سالن دانشكده علوم انساني دانشگاه آزاداسلامي بيرجند برگزار گرديد.وی افزود: اين بخش از مسابقات از ساعت 8 صبح لغايت 13 براي خواهران و از ساعت 14 تا 17 براي برادران برگزارگرديد و شركت كنندگان در رشته هاي ترتيل،تحقيق،اذان،حفظ قرآن كريم به صورت (5جزء ،10 جزء،20جزء و حفظ كل)با هم به رقابت پرداختند.

مدير امور فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامی اعلام كرد كه تعداد 11نفر از دانشجويان واحد طبس نیز در اين مسابقات شركت داشتند.

حسین واقعي يادآور شد افرادي كه امتياز آنان بالاي 70 درصد باشد از جوايز و هداياي برخوردار می شوند. مدیرامور فرهنگی دانشگاه گفت: شركت كنندگان در این دوره شامل: 9 نفر از اساتید ، 10 نفر از كاركنان و 39نفر از دانشجویان بودند.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ زمان : ۱۵:۱۲ كاربر : pr بازديد : ۱۳۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ زمان ويرايش : ۱۵:۱۲ كاربر : pr

دعاي روز هجدهم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ نَبِّهْنى فيهِ لِبَرَكاتِ اَسْحارِهِ وَنَوِّرْ فيهِ قَلْبى بِضياَّءِ اَنْوارِهِ وَخُذْ بِكُلِّ اَعْضاَّئى اِلىَ اتِّباعِ اثارِهِ بِنُورِكَ يا مُنَوِّرَ قُلُوبِ الْعارِفينَ

خدايا آگاهم ساز در اين ماه از بركات سحرهاى آن و نورانى كن در آن دلم را به پرتو انوار آن و بگمار تمام اعضاء و جوارحم را به پيروى كردن آثارش به نور خود اى روشنى دهنده دلهاى عارفان .

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

۱۸ رمضان ۱۴۴۰ قمري

۲۴ مي ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۵۴
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۹
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۱
اذان مغرب ۱۹ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر