دکتر سید حسن هاشمی: خباثت های اخیر آمریکایی ها نشانگر ضعف و حقارت آنان است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند،دکترسیدحسن هاشمی ضمن گرامیداشت اعیاد پرفضیلت شعبانیه و ولادت با سعادت حضرت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) و تبریک روز پاسدار و جانباز گفت:اقدام آمریکا در قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان های تروریستی خارجی نسنجیده و نابخردانه و نشان دهنده ضعف و حقارت آنهاست. وی گفت:این اقدام آمریکا نیز ماننده سایر اقدامات نپخته سیاستمداران کاخ سفید محکوم به شکست است و ثمره ای جز تحقیر آمریکا نخواهد داشت.

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی افزود: در طول چهل سال گذشته آمریکا همواره سیاستی خصمانه ای علیه کشور عزیزمان داشته است،البته با پاسخ کوبنده و صلابت اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مواجه شده اند.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدعلی تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری نیز ضمن محکوم نمودن اقدام بی خردانه آمریکایی ها گفت: کارنامه ی دولت آمریکا و استکبار جهانی مملو از جنایات علیه بشریت،تروریسم،خشونت،جنگ و کشتار است و دستشان در خون ملت های مظلوم جهان است. وی افزود: همان گونه که تاکنون در اهداف خصمانه علیه کشور عزیزمان موفق نبوده اند اکنون نیز این اقدام آنان موجب روسیاهی بیشتر برای خودشان خواهد شد و نه تنها جایگاه پرافتخار سپاه پاسداران از این اقدام آسیبی نخواهد دید بلکه موجب محبوبیت بیشتر این نیروی فداکار و انقلابی و تعمیق هرچه بیشتر همبستگی ملی و انسجام اسلامی در کشور عزیزمان خواهد شد.

دکتر علی ماندگار رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان و معاون فرهنگی دانشجویی واحد بیرجند نیز اقدام آمریکا را یک حرکت احمقانه و از روی استیصال و درماندگی عنوان کرد و گفت:همان گونه که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از پشتوانه های مستحکم عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است مردم عزیز ما نیز از این نیروی انقلابی قاطعانه حمایت می نمایند.

دکتر ماندگار گفت:از آنجا که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اقتدار از حقیقت و انسانیت و آرمان های والای جمهوری اسلامی دفاع می نماید و حاضر به تسلیم یا سرفرود آوردن در برابر زورگویان و مستکبران نمی شود تروریست می خوانند این در حالی است که خود آمریکایی ها تروریست می باشند و در افکار عمومی جهان هرروز منفورتر می شوند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ زمان : ۱۵:۴۳ كاربر : pr بازديد : ۱۵۷
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ زمان ويرايش : ۱۶:۰۹ كاربر : pr

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

۲۲ شوال ۱۴۴۰ قمري

۲۶ ژوئن ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۶
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۶
اذان ظهر ۱۲ : ۳۶
غروب آفتاب ۱۹ : ۴۵
اذان مغرب ۲۰ : ۰۵
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۶
انتخاب شهر