دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن محکومیت شدید اقدام نابخردانه آمریکا با صدور بیانیه ای حمایت قاطع و کامل خود رااز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن محکومیت شدید اقدام نابخردانه آمریکا با صدور بیانیه ای حمایت قاطع و کامل خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

متن بیانیه بدین شرح است:

کارنامه ننگین و ضدبشری آمریکا برای جهانیان شناخته شده است و اقدام نابخردانه اخیر دولت آمریکا در تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز لکه ننگ دیگری در کارنامه چرکین دولتمردان پوشالی آمریکا است. بدون شک این اقدام احمقانه برخاسته از خوی ددمنشی و نشانگر اوج استیصال و ناتوانی آنان در مقابله با اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و همان گونه که تاکنون در اهداف خصمانه خود علیه کشور عزیز اسلامی مان با شکست مواجه شده اند این بار نیز با اقتدار و صلابت ملت قهرمان ایران از این اقدام پشیمان خواهند شد. ما دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز شدیدا اقدام دولتمردان بی خرد آمریکا را محکوم می نماییم و حمایت کامل و قاطع خود را از سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران که یک نیروی عظیم مردمی و انقلابی و پشتوانه صلح و ثبات منطقه است اعلام می نمائیم.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ زمان : ۱۵:۵۴ كاربر : pr بازديد : ۱۵۳
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ زمان ويرايش : ۱۶:۰۱ كاربر : pr

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

۲۲ شوال ۱۴۴۰ قمري

۲۶ ژوئن ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۶
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۶
اذان ظهر ۱۲ : ۳۶
غروب آفتاب ۱۹ : ۴۵
اذان مغرب ۲۰ : ۰۵
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۶
انتخاب شهر