نشست هم اندیشی اجرای الگوی مدرسه صالح با حضور معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما در بیرجند برگزارشد

به گزارش مرکز خبرروابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان به نقل از حوزه معاونت سما واحد بیرجند: نشست هم اندیشی اجرای الگوی مدرسه صالح با حضور عطاالله سلطانی صبور معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سمادانشگاه آزاد اسلامی ، معاونین آموزشهای عمومی و مهارتی و مدیران مدارس سما استا ن خراسان جنوبی در محل مرکز آموزشی و فرهنگی سما بیرجند برگزار گردید.

در ابتدای جلسه دکتر عطاالله اژدری دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان خراسان جنوبی ، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و خیر مقدم به حاضرین ،گزارش مختصری از اقدامات و عملکرد مدارس سما استان و حوزه ستادی ارائه نمود . در این جلسه معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما گفت: هدف ما از اجرای مدرسه صالح تربیت نسلی است که دارای حیات طیبه بوده و اهل عبادت ، تفکر و خلاقیت باشد جناب آقای سلطانی صبور،با اشاره به مجموعه منحصر به فرد سما در حوزه آموزش و پرورش، تاکید نمود هدف مجموعه سما تجارت و کسب منفعت مادی نیست ، بلکه کمک به بهبود کمی و کیفی تعلیم و تربیت وآموزش و پرورش کشور هدف اصلی این مجموعه می باشد . در ادامه جلسه مدیران مدارس و کارشناسان مراکز آموزشی و فرهنگی سما استان به تشریح فعالیت ها ، ابتکارات و خلاقیت های آموزشی ، مشکلات و ارائه پیشنهادات و تبادل نظر پیرامون راهکارهای ارتقاء کمی و کیفی آموزش مدارس پرداختند . گفتنی است پیش از این جلسه عطاالله سلطانی صبور ، معاونین آموزشهای عمومی و مهارتی (سما)استان و مدیران مدارس سما از دبستان دخترانه سما بازدید کردند در این بازدید دانش آموزان آموزشگاه گوشه ای از فعالیتهای خاورشناسی از جمله مراسم کف زنی ،دعای باران ، عطاری و غیره.را با گویش بیرجندی اجرا نمودند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ زمان : ۱۶:۰۸ كاربر : pr بازديد : ۱۰۷

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

۱۹ ذی حجّه ۱۴۴۰ قمري

۲۱ آگوست ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۳۳
طلوع آفتاب ۰۶ : ۰۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۶
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۲
اذان مغرب ۱۹ : ۳۰
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۳
انتخاب شهر