پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت انتصاب فرمانده کل سپاه

در پی انتصاب سردار سرلشکر سلامی به سمت فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دکتر سیدحسن هاشمی دبیرهیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی متن پیام دکتر سیدحسن هاشمی بدین شرح است:

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی

فرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

با سلام و احترام فراوان ؛با گرامی داشت اعیاد پرفضیلت شعبانیه و تبریک سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ضمن قدردانی از تلاشها و مجاهدت های خالصانه سردارسرلشکر جعفری بدین وسیله انتصاب شایسته ی آن سردارسرافراز به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را صمیمانه تبریک عرض نموده و اطمینان دارم که حضرت عالی در این مسئولیت خطیر نیز چونان گذشته منشاء خیر و خدمت خواهید بود. سلامتی و توفیق روزافزون حضرت عالی و همه ی پاسداران دلاور اسلام و مدافعان پرتوان میهن اسلامی را در پرتو عنایات حضرت ولی عصر(عج) و در سایه فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای «مدظله العالی»از خداوند تبارک و تعالی مسالت دارم.

دکتر سیدحسن هاشمی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ زمان : ۱۴:۲۷ كاربر : pr بازديد : ۷۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ زمان ويرايش : ۱۵:۲۷ كاربر : pr

دعاي روز هجدهم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ نَبِّهْنى فيهِ لِبَرَكاتِ اَسْحارِهِ وَنَوِّرْ فيهِ قَلْبى بِضياَّءِ اَنْوارِهِ وَخُذْ بِكُلِّ اَعْضاَّئى اِلىَ اتِّباعِ اثارِهِ بِنُورِكَ يا مُنَوِّرَ قُلُوبِ الْعارِفينَ

خدايا آگاهم ساز در اين ماه از بركات سحرهاى آن و نورانى كن در آن دلم را به پرتو انوار آن و بگمار تمام اعضاء و جوارحم را به پيروى كردن آثارش به نور خود اى روشنى دهنده دلهاى عارفان .

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

۱۸ رمضان ۱۴۴۰ قمري

۲۴ مي ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۵۴
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۹
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۱
اذان مغرب ۱۹ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر