پیام تبریک معاونت آموزشی به مناسبت روز بزرگداشت مقام معلم
دکتر سید غلامرضا موسوی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز استان درپیامی هفته معلم و سالگرد تاسیس دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند را تبریک گفت،

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی خراسان جنوبی متن پیام دکتر موسوی بدین شرح است : ضمن گرامی داشت سالگرد شهادت استاد شهید مطهری و نیز تبریک سالگرد تاسیس دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند ، هفته بزرگداشت مقام معلم که فرصتی ارزشمند برای قدر شناسی از مقام معلمان گرامی و استادان عزیز و مجالی برای ارج گذاری به مقام والای اندیشه منطق و تفکر است را به حضور فرهنگیان و دانشگاهیان استان و مخصوصا همکاران ارجمندم در دانشگاه آزاد اسلامی صمیمانه تبریک عرض می نمایم و سلامتی و توفیق روز افزون همه ی معلمان و استادان عزیز را در انجام رسالت خطیر ی که بر عهده دارند از آفریدگار توانای هستی مسالت دارم.

سید غلامرضا موسوی
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ زمان : ۱۳:۵۱ كاربر : pr بازديد : ۱۲۵
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ زمان ويرايش : ۱۲:۲۲ كاربر : pr

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

۱۹ ذی حجّه ۱۴۴۰ قمري

۲۱ آگوست ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۳۳
طلوع آفتاب ۰۶ : ۰۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۶
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۲
اذان مغرب ۱۹ : ۳۰
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۳
انتخاب شهر