پیام دکتر هاشمی به مناسبت روز گرامی داشت مقام معلم
دکتر سید حسن هاشمی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند و خراسان جنوبی در پیامی به مناسبت سالگرد شهادت استاد علامه شهید مطهری و بزرگداشت مقام معلم تاکید کرد : قدردان همه ی اساتید ومعلمانی هستیم که با مجاهدت و اخلاص بستر اعتلای علمی واخلاقی جامعه را فراهم می آورند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی متن پیام ایشان بدین شرح است : ضمن گرامی داشت سالگرد شهادت استاد علامه مرتضی مطهری، روز بزرگداشت مقام معلم را به حضور گرامی همه ی استادان و معلمان متعهد به ویژه اعضای محترم هیات علمی دانشگاه و فرهنگیان عزیز مجموعه سما دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی صمیمانه تبریک عرض نموده ، سلامتی و توفیق روز افزون همه ی کارگزاران عرصه ی تعلیم و تربیت را از خداوند تبارک و تعالی مسالت دارم ، وقدردان همه ی اساتید و معلمانی هستم که با مجاهدت و اخلاص قدم در مسیر پیامبران الهی و ائمه اطهار(ع) گذاشته اند و با هدایت صحیح و مناسب دانشجویان و دانش آموزان بستر سعادت و تکامل جامعه را فراهم می آورند .

سید حسن هاشمی
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ زمان : ۱۴:۵۷ كاربر : pr بازديد : ۱۶۵

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

۱۹ ذی حجّه ۱۴۴۰ قمري

۲۱ آگوست ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۳۳
طلوع آفتاب ۰۶ : ۰۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۶
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۲
اذان مغرب ۱۹ : ۳۰
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۳
انتخاب شهر