پیام دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت ماه مبارک رمضان

دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در پیامی حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی متن پیام دکتر سید حسن هاشمی بدین شرح است:

شهْرُ رَمَضَانَ الَّذِيَ أُنزِلَ فِيهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِّلنَّاسِ وَبَيِّنَاتٍ مِّنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ ماه مبارک رمضان ماه ضیافت الهی وفرصت ارزشمندی است تا با اندیشه در آیات نورانی کلام الله مجید و نیایش و مراقبت از روح و کنترل نفس زمینه تعالی و خود سازی خود را فراهم آوریم.فرا رسیدن ماه رحمت و برکت و دعاو غفران الهی را به اعضای خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی اعم از اساتید ارجمند و همکاران گرامی و دانشجویان عزیز صمیمانه تبریک عرض می نمایم و از خداوند تبارک و تعالی توفیق بهره وری عالمانه و عارفانه همگان را از خیرات و برکات فراوان این ماه عزیز به ویژه مواهب بی نظیر لیالی پرعظمت قدر را مسالت دارم.

سید حسن هاشمی

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ زمان : ۱۲:۰۲ كاربر : pr بازديد : ۱۰۴
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ زمان ويرايش : ۱۲:۱۱ كاربر : pr

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

۱۹ ذی حجّه ۱۴۴۰ قمري

۲۱ آگوست ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۳۳
طلوع آفتاب ۰۶ : ۰۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۶
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۲
اذان مغرب ۱۹ : ۳۰
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۳
انتخاب شهر