در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی عنوان شد:لزوم توجه ویژه به امور اقتصادی دانش بنیان
در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی عنوان شد:لزوم توجه ویژه به امور اقتصادی دانش بنیان

شورای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و معاونان مرکز استان و روسای واحد های دانشگاهی برگزار شد. دکتر سید حسن هاشمی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه ازاد اسلامی خراسان جنوبی در این جلسه با اشاره به اینکه باید با برنامه ریزی دقیق نقش دانشگاه ازاد اسلامی در توسعه فرهنگی اجتماعی اقتصادی استان را تقویت نمائیم از مسولان واحد های دانشگاهی استان خواست با همت و جدیت تحقق منویات رهبری معظم انقلاب در پیام آغاز سال نو و بیانیه گام دوم انقلاب و تاکیدات مسولان عالی دانشگاه مبنی بر توجه ویژه به اقتصاد دانش بنیان و تعمیق و ترویج آموزه های معنوی و اعتقادی تلاش نمایند . در ادامه این جلسه دکتر رضایی فر رئیس واحد طبس،دکتر مختاری رئیس واحد قاینات و دکتر غفاری و دکتر روشندل روسای واحد های فردوس و مرکز نهبندان به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

در ابتدای این جلسه دکتر حبیب الله نخعی رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه امروزه رابطه بین صنعت و دانشگاه توجه بسیاری از صاحب نظران مسائل رشد و توسعه اقتصادی را به خود جلب کرده است وی با اشاره به برنامه عملیاتی با محور شورای اقتصاد دانش بنیان و سرمایه گذاری استان گفت :با درنظر گرفتن قابلیت ها و ظرفیت های خاص هرمنطقه توجه ویژه به امور اقتصادی بر مبنای دانش یک ضرورت غیرقابل چشم پوشی در زمینه توسعه و اعتلای هرمنطقه است.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ زمان : ۱۴:۰۲ كاربر : pr بازديد : ۱۳۱
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ زمان ويرايش : ۱۴:۱۱ كاربر : pr

دعاي روز هجدهم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ نَبِّهْنى فيهِ لِبَرَكاتِ اَسْحارِهِ وَنَوِّرْ فيهِ قَلْبى بِضياَّءِ اَنْوارِهِ وَخُذْ بِكُلِّ اَعْضاَّئى اِلىَ اتِّباعِ اثارِهِ بِنُورِكَ يا مُنَوِّرَ قُلُوبِ الْعارِفينَ

خدايا آگاهم ساز در اين ماه از بركات سحرهاى آن و نورانى كن در آن دلم را به پرتو انوار آن و بگمار تمام اعضاء و جوارحم را به پيروى كردن آثارش به نور خود اى روشنى دهنده دلهاى عارفان .

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

۱۸ رمضان ۱۴۴۰ قمري

۲۴ مي ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۵۴
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۹
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۱
اذان مغرب ۱۹ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر