رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌جنوبی در جلسه شورای استانی گفت: توجه ویژه به تقویت بعد رسالت اجتماعی دانشگاه یک ضرورت است .
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌جنوبی در جلسه شورای استانی گفت: توجه ویژه به تقویت بعد رسالت اجتماعی دانشگاه یک ضرورت است .

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی واحدبیرجند، دکتر سیدحسن هاشمی در جلسه استانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند با گرامیداشت یاد و خاطره بنیان‌گذار فقید انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و اشاره به بیانات و تأکیدات رهبر معظم انقلاب در دیدار رمضانی با دانشگاهیان گفت: تقویت بعد رسالت اجتماعی دانشگاه و تقویت روحیه امید و نشاط در جوانان و دانشجویان از مهم‌ترین وظایفی است که باید مدنظر همه مسئولان و استادان دانشگاهی باشد.

ایشان با بیان اینکه اعتلای هرچه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی در گروه توجه ویژه به اندیشه‌های متعالی حضرت امام و نیز بیانیه گام دوم انقلاب است، گفت: رهبری معظم انقلاب با تأکید بر امید واقع‌بینانه به آینده و نقش بی‌بدیل جوانان در برداشتن گام دوم انقلاب به سمت آرمان‌ها این بیانیه را صادر فرمودند و همه اقشار و به‌ویژه دانشگاهیان باید نقش خود را درباره تحقق منویات ایشان به‌درستی ایفا کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌جنوبی با تأکید بر همت و کار مضاعف برای خدمت‌رسانی بیشتر به دانشجویان و نیز توجه و دقت در افزایش بهره‌وری افزود: صعود ۳۷ پله‌ای دانشگاه آزاد اسلامی بین دانشگاه‌های معتبر جهان و بسیاری از توفیقات علمی و پژوهشی این مجموعه ثمره مدیریت متعهدانه و مجاهدت علمی این مجموعه است و در آینده شاهد توفیقات هرچه بیشتر این نهاد وسیع علمی و مردمی خواهیم بود.

رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌جنوبی نیز نقش دانشگاه آزاد اسلامی در پرورش نیروی انسانی متعهد و متخصص در کشور و تأثیرگذاری این نهاد علمی در توسعه را بسیار مهم برشمرد.

دکتر حبیب‌الله نخعی با بیان اهمیت تقویت بعد رسالت اجتماعی دانشگاه گفت: سازمان مرکزی دانشگاه برنامه‌ها و سیاست‌های بسیار خوب و مؤثری در راستای تقویت بعد رسالت اجتماعی دانشگاه تدوین کرده که قطعاً میزان تأثیرگذاری دانشگاه در جامعه را ارتقا خواهد داد.

حجت‌الاسلام دکتر محمدعلی تابعی نیز در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌جنوبی با بیان اینکه مردم ما ثابت کرده‌اند که پای آرمان‌های والای انقلاب ایستاده‌اند، گفت: ایادی استکبار در چهار دهه گذشته با هجمه‌های مختلف رسانه‌ای و اقتصادی سعی در تضعیف جمهوری اسلامی داشتند؛ اما موفق نشدند. دکتر محمدعلی تابعی خاطرنشان کرد: راه امام خمینی یک راه متعالی و خدایی بود و به برکت رهبری حضرت امام خامنه‌ای و شجاعت، صلابت و تدبیر ایشان روز به روز شاهد پویایی و بالندگی اندیشه‌ها و آرمان‌های امام و انقلاب اسلامی هستیم. رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌جنوبی با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب در دیدارهای رمضانی ایشان با دانشگاهیان افزود: معظم‌له در این دیدارها نکات بسیار مهمی مطرح فرمودند که باید سرلوحه کار و فعالیت دانشگاهیان قرار گیرد.

مهندس علی ذوقی سرپرست اداره کل حراست دانشگاه ازاد اسلامی خراسان جنوبی نیز در این جلسه با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت :تاکیدات و منویات مقام معظم رهبری در این بیانیه بسیار مهم را باید با جدیت پیگیری نماییم .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ زمان : ۱۴:۲۵ كاربر : pr بازديد : ۱۸۵
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ زمان ويرايش : ۱۴:۳۷ كاربر : pr

امام حسین(ع):

لَمّا أصبَحَ [الحُسَينُ عليه السلام ]يَومَهُ الَّذي قُتِلَ فيهِ قالَ : اللّهُمَّ أنتَ ثِقَتي في كُلِّ كَربٍ ، ورَجائي في كُلِّ شِدَّةٍ ، وأنتَ لي في كُلِّ أمرٍ نَزَلَ بي ثِقَةٌ ، وأنتَ وَلِيُّ كُلِّ نِعمَةٍ ، وصاحِبُ كُلِّ حَسَنَةٍ .

چون امام حسين عليه السلام شبِ روزى را كه در آن شهيد شد، به صبح رساند، گفت : «خداوندا! تو تكيه گاه من در هر سختى و اميد من در هر گرفتارى هستى. تو مورد اعتماد منى، در هر چه بر من درآيد و تويى ولىّ هر نعمت و صاحب هر نيكى» .

الطبقات الكبرى (الطبقة الخامسة من الصحابة) : ج۱ ص ۴۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

۱۶ محرم ۱۴۴۱ قمري

۱۶ سپتامبر ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۵
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۷
اذان ظهر ۱۲ : ۲۸
غروب آفتاب ۱۸ : ۳۹
اذان مغرب ۱۸ : ۵۶
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۷
انتخاب شهر