با حضور دکتر هاشمی برگزار شد معارفه مسئول جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی فردوس /شورای آموزشی و دیدار اختصاصی با همکاران واحد فردوس

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در مراسم تکریم و معارفه مسوول حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد فردوس گفت:حراست دانشگاه نقش بسیار موثری درترویج فرهنگ مسولیت پذیری و قانون گرایی دارد .

دکترسید حسن هاشمی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در جلسه معارفه هادی عبدی وتکریم قدیر ضیایی مسوول سابق حراست دانشگاه آزاد اسلامی فردوس با تاکید بر لزوم توجه ویژه به وظایفی که بیانیه گام دوم انقلاب بر دوش دانشگاهها نهاده است هفته قوه قضائیه را گرامی داشت وگفت حضور شخصیت هایی مانند دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی در دانشگاه موجب تقویت تعهدوروحیه مجاهدت علمی شده است وی درادامه با اشاره به اهمیت جایگاه حراست گفت: تلاش در تامین امنیت شغلی مدیران و کارکنان و نیز شناسایی و پیشگیری از آسیب ها از مهم ترین وظایف حراست ها ست .وی افزود:حراست دانشگاه نقش بسیار موثری درترویج فرهنگ مسولیت پذیری و قانون گرایی دارد . در ادامه این جلسه حجت الاسلام دکتر محمد علی تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز هم دلی و هم افزایی را رمز توفیق هر مجموعه برشمرد و گفت :برای مقابله با اهداف پیدا و پنهان وهجمه های مختلف استکبار جهانی باید روحیه ایمان و امید وهمبستگی و انسجام اسلامی را هرچه بیشتر تقویت نمائیم . در این جلسه دکتر غفاری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فردوس نیز ضمن قدر دانی از مسوول سابق حراست گزارشی از فعالیت ها و اقدامات این واحد دانشگاهی ارائه کرد . مهندس علی ذوقی سرپرست اداره کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز درایت ،تیز بینی ، صداقت ،رازداری و حفظ آبروی افراد را از مهم ترین مواردی دانست که باید نصب العین کارکنان حراست در انجام امور محوله باشد . سرپرست اداره کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه با اشاره به منویات حضرت امام خامنه ای که تاکید دارند محیط دانشگاه باید آرام و به دور از حاشیه ها باشد بر لزوم تلاش حراستها برای تامین آمنیت و آرامش فضای دانشگاه و رعایت شان و منزلت اساتید دانشگاه تاکید کرد . در پایان این جلسه حکم انتصاب هادی عبدی و لوح تقدیر قدیر ضیایی به آنان اهدا شد .

دکتر هاشمی در جلسه شورای آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت:ارتقا کیفیت آموزش عالی ، سهم ونقش دانشگاهها را در پیشرفت همه جانبه کشور بیشتر می کند.

دکترسیدحسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در جلسه شورای آموزشی این دانشگاه که در واحد فردوس برگزار شد با اشاره به اینکه ارتقا کیفیت آموزش عالی ، می تواند سهم ونقش دانشگاهها را در پیشرفت همه جانبه کشور بیشتر کندگفت:باید با شناسایی همه ی عواملی که در ارتقا سطح کیفی آموزشی دانشگاه نقش دارند بتوانیم راهکار های لازم را در جهت افزایش انگیزه ی دانشجویان و ارتقا کیفیت برنامه ها و محتوای آموزشی مورد نیاز جامعه اتخاذ نمائیم . رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه با اشاره به بیانات ومطالبات رهبر معظم انقلاب ازدانشگاهیان گفت :توجه ویژه به تقویت بعد رسالت اجتماعی دانشگاه و تقویت نشاط و امید درجوانان عزیز را باید در برنامه ریزی ها مد نظر داشته باشیم . در این جلسه دکتر سید غلامرضا موسوی رئیس شورای آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به ارتقا جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی در مجامع علمی جهان این امر را بیانگر کیفیت آموزشی و پژوهشی این دانشگاه دانست و گفت باید با تمام توان برای تقویت این جایگاه تلاش کنیم . دکتر حبیب ا... نخعی رئیس دبیرخانه هیات امنا نیز ضمن بیان گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده توفیقات علمی وآموزشی و پژوهشی دانشگاه ازاد اسلامی را بسیار قابل تحسین برشمرد و خدمت رسانی بیشتر به دانشجویان وتوجه به مسائل آموزشی را زمینه ساز تربیت دانش اموختگان توانمند دانست . گفتنی است دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی دراین سفر ضمن بازدید از واحد فردوس در دیدار اختصاصی با همکاران این واحد به بررسی مشکلات و دغدغه های آنان پرداخت .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ زمان : ۱۵:۱۲ كاربر : pr بازديد : ۳۲۸
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ زمان ويرايش : ۱۴:۳۹ كاربر : pr

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸

۱۸ صفر ۱۴۴۱ قمري

۱۸ اكتبر ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۱۸
طلوع آفتاب ۰۵ : ۳۹
اذان ظهر ۱۱ : ۱۸
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۷
اذان مغرب ۱۷ : ۱۵
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۸
انتخاب شهر