دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی : عاشورا مکتب پرفیضی است که باید درس جهاد،ایثار،اخلاص،عشق وعزت را از آن آموخت .

دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی : عاشورا مکتب پرفیضی است که باید درس جهاد،ایثار،اخلاص،عشق وعزت را از آن آموخت .

دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن گرامی داشت تاسوعا و عاشورای حسینی گفت:مکتب امام حسین (ع) و قیام عظیم عاشورا درس های فراوان و ابعاد گسترده معرفتی درخشان وبسیار زیادی دارد . دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به فرازی از سخنان رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای که تاکید می کنند از مجالس عزاداری امام حسین (ع)باید برای اتصال و ارتباط هرچه محکم تر با خاندان نبی مکرم اسلام (ص) و روح اسلام و قرآن استفاده نماییم گفت:عاشورا مکتب پرفیضی است که باید درس جهاد،ایثار،اخلاص،ایمان،شجاعت ،عشق وعزت وامربه معروف و نهی از منکر را از آن آموخت. دکتر سید حسن هاشمی در ادامه با تاکید بر اینکه در عاشورای حسینی به خوبی می توان بصیرت ، موقع شناسی و گوش به فرمان ولایت بودن را مشاهده کرد گفت :یکی از مهمترین پیام های اعتقادی عاشورا تداوم بخشی واقعه عظیم غدیر است.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ زمان : ۱۷:۱۰ كاربر : pr بازديد : ۱۴۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ زمان ويرايش : ۱۷:۱۴ كاربر : pr
کسی که مرا طلب کند، مرا خواهد یافت و کسی که مرا یافت مرا خواهد شناخت، و کسی که مرا شناخت مرا دوست خواهد داشت و کسی که دوستم بدارد عاشقم می گردد و چون عاشق شد او را خواهم کشت (شهید خواهم کرد) و بر من است که دیه اش را بدهم و دیه اش خود من هستم.
اوقات شرعي به افق بيرجند

پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸

۲۷ جمادی الاولی ۱۴۴۱ قمري

۲۳ ژانويه ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۴
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۶
اذان مغرب ۱۷ : ۱۵
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۳
انتخاب شهر