مراسم فرهنگی توجیهی دانشجویان ورودی ۹۸ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند :دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در مراسم فرهنگی توجیهی دانشجویان ورودی 98 دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند ضمن گرامی داشت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) ،ورود دانشجویان به عرصه جدیدی از زندگی و آموزش عالی را تبریک گفت و از آنان خواست با استعانت از الطاف الهی و همت و جدیت و نیز بهره گیری بهینه از امکانات و توانمندی های گسترده دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند حد اکثر توان و تلاش خود را در مسیر متعالی علم و دانش به کار بگیرند .

دکتر سید حسن هاشمی با اشاره به اینکه خوشبختانه با حضور و تلاش جهاد گونه دکتر ولایتی، دکتر طهرانچی و مسئولان عالی دانشگاه ، دانشگاه ازاد اسلامی در مسیر شکوفایی و رسیدن به اقتدار علمی ودرخشش بین المللی قرار گرفته است گفت :دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند یک از واحد های جامع کشور است که با امکانات گسترده فرهنگی و آموزشی و پژوهشی و رفاهی و ایجاد ظرفیت های بین المللی بستر مناسبی برای تحصیل مشتاقان آموزش عالی فراهم نموده است . دکتر هاشمی در ادامه از دانشجویان خواست با استعانت از الطاف الهی و همت و تلاش مضاعف و با ابزار دانش متکی بر معنویت ،ضمن علم آموزی مهارتهای لازم برای حضور در عرصه های مختلف اجتماعی را نیز کسب نمایند . گفتنی است این مراسم به همت حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و با حضور مسولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری برگزار گردید و معاونان و مدیران دانشگاه به معرفی حوزه مسئولیتی خود پرداختند .همچنین مسولان پلیس فتا و نظام وظیفه خراسان جنوبی در این مراسم توصیه های لازم را به دانشجویان ارائه نمودند .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ زمان : ۰۸:۵۴ كاربر : pr بازديد : ۲۰۰

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸

۱۸ صفر ۱۴۴۱ قمري

۱۸ اكتبر ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۱۸
طلوع آفتاب ۰۵ : ۳۹
اذان ظهر ۱۱ : ۱۸
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۷
اذان مغرب ۱۷ : ۱۵
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۸
انتخاب شهر