مراسم میثاق دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با سردارسلیمانی برگزارشد
باحضور ریاست ،مسئولان ،استادان کارکنان و دانشجویان مراسم میثاق دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با « شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی » در محل مسجد امام موسی کاظم (ع) دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام حسین واقعی مدیر امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان با اشاره به آياتي از قرآن مجيد (من المومنين رجال صدقوا.... و ان الله اشتري من المومنين ....) و نيز رواياتي از پيامبر اسلام (ص)اشرف الموت قتل الشهاده-فوق كل ذي بر بر ....) گفت؛ شهادت سرداررشيداسلام و همراهان ایشان گرچه يك ضايعه جبران ناپذيري است اما با توجه به آيات و روايات ، سردار سلیمانی و یاران ایشان بهترين و برترين معامله با خدا را انجام دادند. حجت الاسلام والمسلمین حسین واقعی با بیان اینکه مجاهدان راه خدا مردن در بستر را دوست ندارند ، به قول رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت : همانگونه که رهبری عظیم الشان انقلاب فرمودند : حاج قاسم سليماني آسمانی شد و آن عزیز بايد اين جوري مي رفت چرا كه عهدوپيمان او با خدا اين بود و خدا مشتري كالايش بود . مدیر امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان افزود: او تمام عمرش را در راه جهاد و مبارزه سپري كرد و با بهترين و شريف ترين نوع مرگ به جواررحمت و ملاقات الهي رفت. و واقعا باید گفت :سپهبدشهيد گوارايت باد شهادت. آري او مردي خدايي و آسماني بود و دیدیم كه در ساعات اوليه انتشار خبرشهادت ایشان مردم در نمازهاي جمعه و بعد از آن چه واكنشي نشان دادند، تا دشمنان قرآن ،اهل بيت و انسانيت كور شوند ،تاوطن فروشان خفه شوند، حجت الاسلام والمسلمین حسین واقعی افزود يقينا شهادت سردار رشید و مجاهد بزرگوار « حاج قاسم سلیمانی» جبهه مقاومت را مقاوم تر خواهد کرد .
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ زمان : ۲۳:۵۶ كاربر : pr بازديد : ۱۰۳
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ زمان ويرايش : ۱۰:۴۶ كاربر : pr
کسی که مرا طلب کند، مرا خواهد یافت و کسی که مرا یافت مرا خواهد شناخت، و کسی که مرا شناخت مرا دوست خواهد داشت و کسی که دوستم بدارد عاشقم می گردد و چون عاشق شد او را خواهم کشت (شهید خواهم کرد) و بر من است که دیه اش را بدهم و دیه اش خود من هستم.
اوقات شرعي به افق بيرجند

سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸

۲۵ جمادی الاولی ۱۴۴۱ قمري

۲۱ ژانويه ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۴
اذان ظهر ۱۱ : ۴۴
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۴
اذان مغرب ۱۷ : ۱۳
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۲
انتخاب شهر