راه اندازی سامانه سفارش منابع علمی (DSS) کتابخانه مرکزی به مناسبت دهه فجر

به اطلاع کلیه اساتید، دانشجویان و پژوهشگران گرامی می رساند هم اکنون امکان دسترسی کاربران دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند به مجموعه وسیع و بی نظیری از اطلاعات علمی شامل 85 میلیون رکورد منابع دیجیتال علمی و دانشگاهی از میان 1800 پایگاه ناشران آکادمیک در تمامی رشته ها فراهم است. با این حال، برخی از منابع به دلیل تعداد اندک متقاضی و همچنین شماره های گذشته برخی از مجلات، در حال حاضر در مجموعه منابع اطلاعات علمی دانشگاه قابل دسترسی نیست. لذا دفتر تامین منابع علمی کتابخانه مرکزی دانشگاه، اقدام به راه اندازی سامانه سفارش منابع علمی (DSS) نموده است که امکان دریافت مدارک علمی بیشتری را برای اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی فراهم نموده است. دانشجویان و اساتید محترم می توانند برای تهیه مقالات لاتین، مقالات فارسی، کتابهای الکترونیک و سایر منابع مورد نیاز خود بصورت حضوری به دفتر تامین منابع دیجیتال کتابخانه مرکزی دانشگاه مراجعه کرده و یا بصورت غیر حضوری درخواست های خود را با ذکر مشخصات منبع درخواستی شامل عنوان، نام نویسندگان، سال نشر و لینک منبع به پست الکترونیک dss@iaubir.ac.ir ارسال نمایند. هزینه تامین منبع بعد از استعلام به متقاضی اعلام خواهد شد. تلاش خواهد شد پاسخ تقاضاهای دریافت شده در کوتاه ترین زمان ممکن به پست الکترونیکی متقاضی ارسال شود. لازم به ذکر است پژوهشگران گرامی باید پس از تایید منبع درخواستی توسط سامانه DSS ، مبلغ اعلام توسط سامانه را صرفا به حساب درآمدهای غیر شهریه ای دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند پرداخت نموده و تصویر فیش مربوطه را به آدرس الکترونیکی فوق ارسال نمایند.

معاونت پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي واحد بيرجند

نوع آگهي : اطلاعيه تاريخ درج : ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ زمان : ۲۲:۵۴ كاربر : Khosravi بازديد : ۵۶۳
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ زمان ويرايش : ۲۲:۵۵ كاربر : Khosravi

امام حسين(ع):

إنَّ أجوَدَ النّاسِ مَن أعطى مَن لا يَرجوهُ، وَإنَّ أعفَى النّاسِ مَن عَفا عِندَ قُدرَتِهِ، وَإنَّ أفضَلَ النّاسِ مَن وَصَلَ مَن قَطَعَهُ .

بخشنده‌ترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او اميدى نمی‌برد، عطا می‌كند و باگذشت‌ترينِ مردم كسى است كه هنگام قدرتش درمی‌گذرد و برترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او گسسته، می‌پيوندد.

نثر الدرّ: ۱ / ۳۳۴

مرواريد درخشان، ص۳۰

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹

۹ صفر ۱۴۴۲ قمري

۲۷ سپتامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۰۴
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۵
اذان ظهر ۱۱ : ۲۴
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۳
اذان مغرب ۱۷ : ۴۰
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۴
انتخاب شهر