بیانیه بسیج اساتید دانشگاه : تاثیر انتخابات بر استمرار امنیت ملی و منطقه‌ای کشور

بیانیه‌ بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی :

تاثیر انتخابات بر استمرار امنیت ملی و منطقه‌ای کشور

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی طی بیانیه‌ای از دانشگاهیان دانشگاه آزاداسلامی دعوت کرد تا در انتخابات حضور گسترده و مسئولانه‌ای داشته باشند.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی طی بیانیه‌ای از دانشگاهیان دانشگاه آزاداسلامی دعوت کرد تا در انتخابات حضور گسترده و مسئولانه‌ای داشته باشند. در ابتدای این بیانیه آمده است:

انتخابات این دوره مجلس در حالی برگزار می‌شود که در آستانه یک‌سالگی بیانیه گام دوم انقلاب و آغاز عصر جدیدی از پیشرفت و بالندگی ایران اسلامی قرار داریم. استکبارجهانی از سر ترس و حقارت، سردار جبهه مقاومت و عزت مسلمین را با وقاحت تمام ترور کرده و رسما اعلام کرده است که کمر به تحریم و تهدید و تحقیر ایران عزیز بسته است. از سوی دیگر حجم عظیمی از درخواست‌ها و مطالبات ملت بر زمین مانده است و نیازمند عزم ملی، همت بلند و رویکرد جهادی جوانان و متخصصان است.

در این بیانیه تاکید شده است: اولاً حضور در انتخابات اهمیت ملی و بین‌المللی دارد و بر استمرار امنیت ملی و منطقه ای ما تاثیر می‌گذارد، ثانیاً حضور شورآفرین و امیدوارکننده در انتخابات -این جشن ملی مردم‌سالاری دینی - باید هدفمند و موثر باشد. هدف اصلی انتخابات، دمیدن روح تازه‌ای در مجلس برای حل معضلات واقعی کشور و مبارزه با فقر و فساد و تبعیض است. ازاین رو انتخاب افراد اصلح از میان کاندیداهای موجود یک اصل عقلی و شرعی است.

در بخش پایانی این بیانیه آمده است: ما دانشگاهیان جمعه دوم اسفند ماه ضمن دعوت ملت شریف و قهرمان ایران به شرکت گسترده و مسئولانه در پای صندوق‌های رای،خود نیز دوشادوش مردم رای می‌دهیم و با انگشت خویش همه خواب‌های دشمنان را آشفته و فتنه‌های استکبار را له می‌کنیم.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ زمان : ۲۰:۰۰ كاربر : pr بازديد : ۱۳۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ زمان ويرايش : ۲۰:۰۲ كاربر : pr

امام علی(ع):

لا تَبتَهِجَنَّ بِخَطاءِ غَيرِكَ ؛ فإنَّكَ لَن تَملِكَ الإصابَةَ أبَداً.

از خطاى ديگران هرگز شادمان مشو؛ زيرا تو نيز براى هميشه از خطا كردن مصون نيستى.

غرر الحكم، ح۱۰۲۹۴

ميزان الحكمه: ج۸، ص۳۳۳

اوقات شرعي به افق بيرجند

سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹

۲۳ ذی قعده ۱۴۴۱ قمري

۱۴ جولاي ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۵۸
طلوع آفتاب ۰۵ : ۳۵
اذان ظهر ۱۲ : ۳۹
غروب آفتاب ۱۹ : ۴۳
اذان مغرب ۲۰ : ۰۲
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۱
انتخاب شهر