دکتر هاشمی : حضور هوشمندانه و آگاهانه در پای صندوق های رأی مشارکت آگاهانه در تعیین سرنوشت کشور است.

دکتر سید حسن هاشمی :

حضور هوشمندانه و آگاهانه در پای صندوق های رأی مشارکت آگاهانه در تعیین سرنوشت کشور است.

دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با صدور پیامی تأکید کرد : حضور هوشمندانه و آگاهانه در پای صندوق های رأی مشارکت آگاهانه در تعیین سرنوشت کشور است.

دکترهاشمی در این پیام از کارکنان ، استادان و دانشجویان گرامی دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی دعوت کرد با حضور حماسی و پرشور خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی وانتخاب نماینده اصلح ،مومن،انقلابی وکارآمد برگ زرین دیگری در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی به یادگار بگذارند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ، دکتر سید حسن هاشمی در این پیام با اشاره به اینکه استکبار جهانی همواره با هجمه های رسانه ای و تبلیغاتی سعی در تفرقه افکنی در صفوف متحد مردم عزیز و انقلابی ایران دارد اما بصیرت انقلابی و حضور پرشور آگاهانه و پر صلابت مردم پای صندوق های رأی به سان مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و بد اندیشان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

دکتر هاشمی در این پیام از آحاد مردم عزیز و فرهیخته و ولایت مدار خراسان جنوبی و دانشگاهیان گرامی دعوت کرد جمعه دوم اسفند پای صندوق های رأی ضمن تجدید میثاق با آرمان های والای امام خمینی (ره) و مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) با مشارکت آگاهانه در تعیین سرنوشت کشور اسلامی مان و تشکیل مجلسی مقتدر ، کارآمد و انقلابی برگ زرین دیگری در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی به یادگار بگذارند.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ زمان : ۲۱:۴۱ كاربر : pr بازديد : ۱۹۹
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ زمان ويرايش : ۲۲:۰۹ كاربر : pr

امام حسين(ع):

إنَّ أجوَدَ النّاسِ مَن أعطى مَن لا يَرجوهُ، وَإنَّ أعفَى النّاسِ مَن عَفا عِندَ قُدرَتِهِ، وَإنَّ أفضَلَ النّاسِ مَن وَصَلَ مَن قَطَعَهُ .

بخشنده‌ترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او اميدى نمی‌برد، عطا می‌كند و باگذشت‌ترينِ مردم كسى است كه هنگام قدرتش درمی‌گذرد و برترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او گسسته، می‌پيوندد.

نثر الدرّ: ۱ / ۳۳۴

مرواريد درخشان، ص۳۰

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹

۹ صفر ۱۴۴۲ قمري

۲۷ سپتامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۰۴
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۵
اذان ظهر ۱۱ : ۲۴
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۳
اذان مغرب ۱۷ : ۴۰
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۴
انتخاب شهر