حجت الاسلام حاجی زاده بیان کرد : نحوه گذراندن دروس معارف اسلامی در ایام تعطیلی دانشگاه

حجت الاسلام حاجی زاده : خدمات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری جهت گذراندن دروس معارف اسلامی در ایام تعطیلات اضطراری دانشگاه ها را تشریح کرد.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی در گفت و گو با مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند ، نحوه گذراندن دروس معارف اسلامی در ایام تعطیلی دانشگاه را تشریح کرد.

این مقام مسؤول با اشاره به جایگاه و اهمیت دروس معارف اسلامی دانشگاهها در تربیت دینی دانشجویان گفت : معاونت آموزشی و پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دستور العمل گذراندن دروس معارف اسلامی را به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور ابلاغ نموده است.

وی افزود : بر اساس این دستور العمل دانشجویان گرامی جهت جبران هر جلسه کلاس حضوری(2 ساعته) لغو شده باید حداقل 2 جلسه آموزشی از میان دروس موجود مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان متناسب با موضوع هر گرایش را اخذ و بگذرانند.

حجت الاسلام حاجی زاده گفت : به ازای تعداد جلسات مازادی که توسط دانشجویان گذرانده می شود به صلاح دید مدرس مربوطه تا سقف 2 نمره به عنوان فعالیت کلاسی در نظر گرفته خواهد شد.

وی تأکید کرد انجام آموزشی مجازی یاد شده توسط دانشجویان گرامی علاوه بر جبران جلسات لغو شده چهار نمره از 20 نمره آزمون کتبی پایان نیمسال جاری را به خود اختصاص خواهد داد که اعمال آن توسط استاد و گروه معارف مربوطه ضروری است.

حجت الاسلام حاجی زاده گفت : فیلم آموزشی راهنمای دانشجویان در کانال سروش دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند بارگزاری شده است.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ زمان : ۲۳:۱۱ كاربر : pr بازديد : ۴۳۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ زمان ويرايش : ۰۰:۱۵ كاربر : pr

امام صادق(ع):

روز غدیر خم در میان روزهای عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه درمیان ستارگان است.

اقبال سید بن طاووس-ص۴۶۶


امام صادق(ع):

روز غدیر خم عید بزرگ خداست، خدا پیامبری مبعوث نکرده، مگر این که این روز را عید گرفته و عظمت آن را شناخته و نام این روز در آسمان، روز عهد و پیمان و در زمین، روز پیمان محکم و حضور همگانی است.

وسائل الشیعه،ج۵،ص۲۲۴،ح۱

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹

۲۴ ذی حجّه ۱۴۴۱ قمري

۱۴ آگوست ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۲۸
طلوع آفتاب ۰۵ : ۵۶
اذان ظهر ۱۲ : ۳۸
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۹
اذان مغرب ۱۹ : ۳۸
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۴
انتخاب شهر