دکتر علی ماندگار :مهلت ارسال آثار به همایش مجازی «دعا و تعالی انسان» ۳۰ اردیبهشت است
دکتر علی ماندگار :مهلت ارسال به همایش مجازی «دعا و تعالی انسان» ۳۰ اردیبهشت و زمان برگزاری خرداد ۹۹ میباشد.

معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و پژوهشکده قرآن و عترت همایش مجازی «دعا و تعالی انسان» را برگزار می‌کنند. به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی بیرجنددکتر علی ماندگار معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان گفت :این معاونت همایش مجازی «دعا و تعالی انسان» را با اهداف و محورهای مختلف از جمله: شناخت مبانی فلسفه و حقیقت دعا، ارتقای بینش و دانش جامعه با نشر آثار جدید علمی، مقابله با خرافات و تعمیق ادعیه حقیقی در زندگی و ترویج معارف و فرهنگ اسلامی برگزار می نماید . وی با اعلام اینکه مبانی، آثار نتایج دعا، دعا و سنت، دعا و ادیان، دعا در فرهنگ و تمدن اسلامی ازدیگر محورهای این همایش مجازی است گفت :«دعا و تعالی انسان» و دعا در اندیشه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری ازمحور ویژه این همایش است. دکتر ماندگار افزود :مهلت ارسال به همایش مجازی «دعا و تعالی انسان» ۳۰ اردیبهشت ۹۹ و زمان برگزاری همایش خرداد ۹۹ اعلام شده است.

ضمنا تغییر زمان برگزاری مسابقات کتابخوانی « رویش ۱ » دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد بر اساس اعلام معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه تغییر زمان برگزاری مسابقات کتابخوانی « رویش ۱ » دانشگاه آزاد اسلامی به شرح ذیل می باشد . ◀️ مسابقه کتاب دختر تبریز - روز جمعه مورخ ۹۹/۰۲/۱۹ ساعت ۱۱ قبل از ظهر ◀️ مسابقه کتاب آرزوهای دست ساز - روز جمعه مورخ ۹۹/۰۲/۱۹ ساعت ۱۲ ظهر
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ زمان : ۱۴:۵۸ كاربر : pr بازديد : ۱۳۹
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ زمان ويرايش : ۱۲:۵۶ كاربر : pr

امام صادق(ع):

روز غدیر خم در میان روزهای عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه درمیان ستارگان است.

اقبال سید بن طاووس-ص۴۶۶


امام صادق(ع):

روز غدیر خم عید بزرگ خداست، خدا پیامبری مبعوث نکرده، مگر این که این روز را عید گرفته و عظمت آن را شناخته و نام این روز در آسمان، روز عهد و پیمان و در زمین، روز پیمان محکم و حضور همگانی است.

وسائل الشیعه،ج۵،ص۲۲۴،ح۱

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹

۲۴ ذی حجّه ۱۴۴۱ قمري

۱۴ آگوست ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۲۸
طلوع آفتاب ۰۵ : ۵۶
اذان ظهر ۱۲ : ۳۸
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۹
اذان مغرب ۱۹ : ۳۸
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۴
انتخاب شهر