دکتر هاشمی در جلسه ویدئو کنفرانس :استفاده بهینه از همه ی ظرفیت های دانشگاه یک ضرورت است
دکتر سید حسن هاشمی در جلسه ویدئو کنفرانس با همکاران دانشگاه گفت : مسئولان واحد و ریاست عالی دانشگاه و مسئولان محترم سازمان مرکزی صمیمانه و مصرانه در تلاش برای حل مشکلات و دغدغه های کارکنان عزیز و استادان گرامی هستند .

دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در جلسه ویدئو کنفرانس با همکاران اداری و هیات علمی واحد بیرجند گفت :امیدوارم با استعانت از الطاف الهی وهمت و کار مضاعف همه ی ما ایرانیان ، سال 1399 که با تاکید مقام معظم رهبری سال جهش تولید نامیده شده است ، به سالی مبارک وپربرکت برای شکوفایی اقتصادی وعزت و اعتلای هرچه بیشتر میهن عزیزمان وهمدلی ،سلامتی و توفیق ملی در شکست ویروس کرونا تبدیل شود .

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی دکتر هاشمی در این جلسه صمیمی ضمن تبریک ماه ضیافت الهی و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران گرامی دانشگاه بااشاره به اینکه استفاده بهینه از همه ی ظرفیت های دانشگاه یک ضرورت است از تلاشهای صادقانه و مجاهدتهای خالصانه همه همکاران و مسئولان واحد خراسان جنوبی از بدو تاسیس تا کنون تشکر و قدردانی کرد وگفت همه ی تلاش بنده و مسئولان واحد و مسئولان عالی دانشگاه در جهت حل مشکلات و دغدغه های کارکنان عزیز و استادان گرامی است . رئیس دانشگاه آزاداسلامی استان خراسان جنوبی در این جلسه ضمن آرزوی بهروزی وتوفیق روز افزون برای کارکنان،استادان و دانشجویان ومسئولان محترم عالی دانشگاه آزاد اسلامی ،سلامتی وسعادت بیش از پیش همه ی هموطنان عزیز،به ویژه پزشکان و پرستاران و همکاران متعهد عرصه های بهداشتی و درمانی و همچنین همکاران حوزه معاونت آموزشی وفناوری دانشگاه که در زمینه برگزاری دوره های آموزش مجازی در سطح کشور خوش درخشیده اند و معاونتهای پزشکی ،پزوهش و فناوری و سما معاونت توسعه مدیریت ،مرکز رشد و امور ازمایشگاهها و همه ی همکارانی که در زمینه تولید ژل ضد عفونی و ماسک وپیشگیری از شیوع ویروس کرونا اقدامات موثر و قابل تحسین انجام داده اند و سایر همکاران و استادانی که در زمینه ی تقویت و اعتلای اموزه های فرهنگی ومعنوی در دانشگاه و ایجاد درامدهای غیر شهریه ای توسعه امور بین الملل صمیمانه تلاش نموده اند تشکر و قدردانی کرد و افزود : توفیقات ارزشمندی که در سال 98 و سالهای قبل داشتیم مرهون همکاری و همدلی صمیمانه کارکنان و اعضای هیات علمی است و ان شا الله در سال جدید نیز با روحیه ، نشاط و انگیزه بیشتر همکاران گرامی در جهت اعتلای رسالت خطیری که بر عهده دانشگاه آزاد اسلامی است شاهد توفیقات ارزشمند و دستاورد های بیشتری خواهیم بود . گفتی است در این جلسه مجازی همکاران پیشنهادات ،دغدغه ها و خواسته های خود را با ریاست دانشگاه و معاونین مطرح نمودند .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ زمان : ۱۶:۱۱ كاربر : pr بازديد : ۱۲۷
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ زمان ويرايش : ۱۶:۱۷ كاربر : pr

امام علی(ع):

أيَسُرُّكَ أن تَكونَ مِن حِزبِ اللّهِ الغالِبينَ؟ اِتَّقِ اللّهَ سُبحانَهُ وأحسِن في كُلِّ اُمورِكَ؛ فَإِنَّ اللّهَ مَعَ الَّذينَ اتَّقَوا وَالَّذينَ هُم مُحسِنونَ.

آيا می خواهى از حزب پيروز خداوند باشى؟ از خدا پروا كن و كارها را درست انجام بده؛ چرا كه خداوند با كسانى است كه تقواپيشه اند و آنانى كه كارها را نيكو (بى عيب و نقص) انجام می‌دهند.

غرر الحكم، ح۲۸۲۸

ميزان الحكمه: ج۱۳ ص۳۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

۱۴ شوال ۱۴۴۱ قمري

۶ ژوئن ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۶
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۵
اذان ظهر ۱۲ : ۳۲
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۹
اذان مغرب ۱۹ : ۵۹
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر