اعضای هیات رئیسه دانشگاه ونهاد مقام معظم رهبری روز معلم را تبریک گفتند
اعضای هیات رئیسه دانشگاه ونهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاداسلامی خراسان جنوبی با صدور پیامی فرارسیدن روز بزرگداشت مقام معلم را تبریک گفتند.

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی متن پیام بدین شرح است . مقام معظم رهبری درشأن استاد علامه مرتضی مطهری فرمودند : «شهید مطهریِ عزیز به معنای واقعی، یک معلم دلسوز بود که با فکر و بیان قوی، رسوخ اندیشه‌های عمیق اسلامی را در ذهن جوانان دنبال می‌کرد و شهادت او در این راه، به منزله امضای قطعی خداوند متعال بر کارنامه آن بزرگوار بود» با گرامی داشت یاد استاد شهید مطهری ، روز پاسداشت مقام معلم را به تمامی معلمان فرهیخته،واستادان گرامی دانشگاههای کشوراسلامیمان،و معلمان ارجمند مدارس سما و اساتیدمحترم دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی صمیمانه تبریک عرض می‌نماییم. این روز عزیز یادآور جایگاه والا و ارزشمند تعلیم وتعلم است وقطعا جهش علمی و تربیتی ورشدو تعالی جامعه درگرو تربیت افرادی است که با دانش،خردوکارآمدی به زیور گرانبهای ایمان، تقوا، تعهد و اخلاص آراسته باشند. بدون شک دانشگاه آزاد اسلامی با تکیه بر تقوا ،تعهد ودانش معلمان و استادان واستفاده از مجموعه‌های توانمندی که در اختیار دارد رسالت خطیر خود را در ارتقا علمی و فرهنگی کشور عزیزمان و تربیت دانش آموختگان متخصص و متعهد وتحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی به بهترین شکل به انجام خواهد رساند . توفیق روز افزون همه ی استادان ومعلمان فرهیخته ی کشورمان ،وبهروزی وسلامتی استادان و معلمان ارجمند دانشگاه آزاد اسلامی استان را ازخداوند سبحان مسالت داریم .

اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ونهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۲/۱۲ زمان : ۱۴:۴۱ كاربر : pr بازديد : ۱۷۹
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۲/۱۲ زمان ويرايش : ۱۴:۴۳ كاربر : pr

امام صادق(ع):

روز غدیر خم در میان روزهای عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه درمیان ستارگان است.

اقبال سید بن طاووس-ص۴۶۶


امام صادق(ع):

روز غدیر خم عید بزرگ خداست، خدا پیامبری مبعوث نکرده، مگر این که این روز را عید گرفته و عظمت آن را شناخته و نام این روز در آسمان، روز عهد و پیمان و در زمین، روز پیمان محکم و حضور همگانی است.

وسائل الشیعه،ج۵،ص۲۲۴،ح۱

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹

۲۴ ذی حجّه ۱۴۴۱ قمري

۱۴ آگوست ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۲۸
طلوع آفتاب ۰۵ : ۵۶
اذان ظهر ۱۲ : ۳۸
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۹
اذان مغرب ۱۹ : ۳۸
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۴
انتخاب شهر