دکتر محمد نجفی سرپرست موقت واحد طبس شد/اززحمات دکتر رضایی فر تقدیر به عمل آمد .

با حکم دکتر سید حسن هاشمی دکتر محمد نجفی سرپرست موقت واحد طبس شد/درمراسم تودیع ومعارفه که به صورت ویدئو کنفرانس برگزارشد اززحمات دکتر رضایی فر تقدیر به عمل آمد .

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی درابتدای این مراسم که به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین محمد حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی به ایراد سخن پرداخت وباآرزوی قبولی طاعات و عبادات همه ی مومنان خداجودر ماه ضیافت الهی از تلاش های رضایی فر قدردانی کرد و انتصاب محمد نجفی را تبریک گفت . در ادامه دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ماه مبارک رمضان را به سان مکتبی عالی برای تقویت فضیلت و اخلاق دانست وگفت : امیدوارم در این ایام با برکت ،هرچه بیشتر توفیق تهذیب نفس و خضوع و خشوع در پیشگاه خداوند متعال پیدا کنیم . دکتر سید حسن هاشمی درادامه ظرفیت ها و توانمندی های دانشگاه آزاد اسلامی طبس را بسیار قابل توجه دانست و ضمن آرزوی توفیق برای محمد نجفی که عهده دار مسئولیت این واحد شده است از تلاشهای حمید رضایی فر در دوره مسئولیت این واحد دانشگاهی قدردانی کرد . دکتر محمد نجفی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی طبس نیز ضمن قدردانی از اعتماد مسئولان سازمان مرکزی و دانشگاه آزاد اسلامی استان گفت :ان شا ا... تلاش خواهیم کرد از همه ظرفیت های دانشگاه آزاد اسلامی طبس در جهت توسعه و اعتلای منطقه و استان استفاده کنیم . در پایان این جلسه که علی ذوقی مدیر کل حراست دانشگاه ازاد اسلامی خراسان جنوبی ، وروئسای واحد های استان حضور داشتند ، دکتر حبیب الله نخعی رئیس دبیرخانه هیات امنای استان خراسان جنوبی حکم دکتر نجفی و لوح تقدیر دکتر رضایی فر را قرائت کرد و برای این دو همکار دانشگاهی آرزوی توفیق نمود .

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ زمان : ۱۴:۵۸ كاربر : pr بازديد : ۲۰۶
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ زمان ويرايش : ۱۲:۳۸ كاربر : pr

امام علی(ع):

أيَسُرُّكَ أن تَكونَ مِن حِزبِ اللّهِ الغالِبينَ؟ اِتَّقِ اللّهَ سُبحانَهُ وأحسِن في كُلِّ اُمورِكَ؛ فَإِنَّ اللّهَ مَعَ الَّذينَ اتَّقَوا وَالَّذينَ هُم مُحسِنونَ.

آيا می خواهى از حزب پيروز خداوند باشى؟ از خدا پروا كن و كارها را درست انجام بده؛ چرا كه خداوند با كسانى است كه تقواپيشه اند و آنانى كه كارها را نيكو (بى عيب و نقص) انجام می‌دهند.

غرر الحكم، ح۲۸۲۸

ميزان الحكمه: ج۱۳ ص۳۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

۱۴ شوال ۱۴۴۱ قمري

۶ ژوئن ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۶
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۵
اذان ظهر ۱۲ : ۳۲
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۹
اذان مغرب ۱۹ : ۵۹
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر