دکتر سید حسن هاشمی :آزادی فلسطین به آرمان جهانی تبدیل شده است وفراموش شدنی نیست.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی: آزادی فلسطین به آرمان جهانی در سراسر جهان اسلام تبدیل شده است وفراموش شدنی نیست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی ضمن گرامی داشت یاد شهید قدس سردار پرافتخار اسلام سپهبدحاج قاسم سلیمانی گفت: آزادی فلسطین به آرمان جهانی در سراسر جهان اسلام تبدیل شده است وفراموش شدنی نیست . به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ، دکتر سید حسن هاشمی ضمن گرامیداشت تقارن روزجهانی قدس با سالگرد حماسه سوم خردادوآزادی خرمشهر گفت: به برکت هوشمندی و دور اندیشی حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران در نامگذاری روز قدس آزادی فلسطین به عنوان آرمان جهانی در سراسر دنیای اسلام تبدیل شده است. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: رهپویان تعالیم انسان ساز اسلام و قرآن و نبی مکرم اسلام (ص)همواره آزادسازی فلسطین را به عنوان آرمانی مقدس و متعالی مد نظر خواهند داشت وان شا الله تا نابودی کامل رژیم نامشروع صهیونیستی و استکبار جهانی ازپای نخواهند نشست. وی در ادامه با اشاره به ابعاد بسیار مهم و با اهمیت حماسه ی فتح خرمشهر گفت: عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر در حقیقت یک حماسه بزرگ و فراموش نشدنی است و گرامی داشت این روز وتبیین جانفشانی رزمندگان اسلام برای نسل جوان ما از اهمیت بالایی برخوردار است. دکتر سید حسن هاشمی روز قدس را فرصت ارزشمندی برای ابراز وحدت امت اسلامی وحمایت از مقاومت مردم مظلوم فلسطین برشمرد وتقارن این روزجهانی رابا سالگرد حماسه ی فتح خرمشهررا نشانگر پیوند مستحکم آرمان قدس با ارزش‌های ناب انقلاب اسلامی دانست وگفت :همه آحاد جامعه اسلامی به ویژه فرهیختگان واندیشمندان باید به هرشکل ممکن با نقش آفرینی فعال و موثرموضوع قدس شریف وفلسطین ،وتعمیق و تقویت هوشیاری و وحدت اسلامی رابرای مقابله با توطئه های خصمانه جبهه صهیونیست و استکبار جهانی در سرلوحه فعالیت های خود داشته باشند .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ زمان : ۲۳:۲۷ كاربر : pr بازديد : ۱۰۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ زمان ويرايش : ۲۳:۳۳ كاربر : pr

امام صادق(ع):

روز غدیر خم در میان روزهای عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه درمیان ستارگان است.

اقبال سید بن طاووس-ص۴۶۶


امام صادق(ع):

روز غدیر خم عید بزرگ خداست، خدا پیامبری مبعوث نکرده، مگر این که این روز را عید گرفته و عظمت آن را شناخته و نام این روز در آسمان، روز عهد و پیمان و در زمین، روز پیمان محکم و حضور همگانی است.

وسائل الشیعه،ج۵،ص۲۲۴،ح۱

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹

۲۴ ذی حجّه ۱۴۴۱ قمري

۱۴ آگوست ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۲۸
طلوع آفتاب ۰۵ : ۵۶
اذان ظهر ۱۲ : ۳۸
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۹
اذان مغرب ۱۹ : ۳۸
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۴
انتخاب شهر