دکترماندگار:امروز تکلیف ما حفظ ارزشهای متعالی دفاع مقدس است .
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی جوانان ودانشجویان گرامی برای رویارویی هر چه بهتر با استکبار ودشمنان نظام باید با حماسه ها و جانفشانی های سالهای دفاع مقدس بیشتر آشنا شوند.

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند : دکتر علی ماندگار معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان تقارن دو مناسبت تاریخی روز جهانی قدس و سالگرد حماسه بزرگ آزادی خرمشهر را به فال نیک گرفت وگفت : تبیین توطئه های خصمانه دشمنان نظام و بازخوانی برگ های افتخار و شجاعت رزمندگان اسلام در دوران پر افتخار دفاع مقدس یک ضرورت است ودر انجام این رسالت مهم نخبگان و دانشگاهیان وظیفه سنگینی بر عهده دارند . دکتر علی ماندگار با تاکید بر اینکه دشمنان با ترفندهای گوناگون و جنگ نرم سعی در گمراهی نسل جوان ایران اسلامی دارند گفت : جوانان ودانشجویان گرامی که آینده سازان كشور عزیزمان هستند برای رویارویی هر چه بهتر با استکبار ودشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی باید با حماسه ها و جانفشانی های سالهای دفاع مقدس آشنا شوند. رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی افزود: فتح خرمشهر نماد عظمت و با ارزشی است كه باید برای نسل جوان امروز که آن سالهای پر شور و حماسه را درک نکرده اندابعاد ارزشمند و گسترده آن تبیین شود . دکتر ماندگار گفت :رزمندگان در جنگ به تكلیف اسلامی و دینی خود عمل كردند و امروز تکلیف ما حفظ ارزشهای متعالی دفاع مقدس است . معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به فرازی از بیانات مقام معظم رهبری که می فرمایند :« بدون شک ابعاد سیاسی حماسه فتح خرمشهر، به دلیل اهمیت آن، وسیع و دامنه دار است و نقش مهم تری به نسبت سایر ابعاد دارد؛ زیرا خرمشهر به عنوان یک برگ برنده، برای دو طرف نیروی متخاصم، ایفای نقش می کرد.» گفت : بعد از فتح خرمشهر، دنیا قدرت ایمان و صلابت انقلابی رزمندگان ما را تحسین کرد و امروز حقیقتا ما باید قدردان رزمندگان عزیز آن سالها و حافظ آرمانهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و ادامه دهنده راه آن شهیدان گرانقدر باشیم .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ زمان : ۲۰:۱۱ كاربر : pr بازديد : ۲۶۰

امام علی(ع):

اُنظُرُوا أهلَ بَيتِ نَبِيِّكُم فَالْزَمُوا سَمْتَهُم...لا تَسبِقُوهُم فَتَضِلُّوا، و لا تَتَأخَّرُوا عَنهُم فَتَهلِكُوا.

به اهل بيت پيامبرتان بنگريد و از راه و روش آنان جدا نشويد...از آنان پيشى نگيريد كه گمراه مى شويد و از ايشان عقب نمانيد كه به هلاكت مى افتيد.

نهج البلاغه، خطبه ۹۷

ميزان الحكمه: ج۶، ص۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

۱۰ جمادی الثانیة ۱۴۴۲ قمري

۲۴ ژانويه ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۳
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۸
اذان مغرب ۱۷ : ۱۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۳
انتخاب شهر