قابل توجه دانشجویان خوابگاهي (بجز دانشجویان رشته پرستاری و مامایی که کارآموزی دارند)

دانشجویان گرامی در صورت تمایل با رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله در دست داشتن گواهی سلامت، داشتن ماسک و دستکش، شخصاً می توانند از تاریخ 31 خرداد ماه 99 لغایت 31 تیر ماه از ساعت 8 الی 14 بعدازظهر حتی روزهای تعطیل به خوابگاه مراجعه نمایند. قابل توجه است که دانشجویان محترم در همان روز مراجعه باید نسبت به جمع آوری وسایل شخصی شان اقدام و به محل سکونتشان مراجعت کنند. زیرا خوابگاه به هیچ وجه بازگشایی نشده و اسکان حتی برای یک روز مقدور نیست. برای آن دسته از عزیزانی که قادر به مراجعه نیستند کلیه وسایل اتاق ها تحت نظارت سرپرستان خوابگاه ها و نماینده حراست ، توسط کارکنان خدمات بسته بندی شده و به انبار منتقل خواهد شد.

حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامي واحد بيرجند

نوع آگهي : اطلاعيه تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ زمان : ۱۱:۳۹ كاربر : Jafari بازديد : ۸۱۴
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ زمان ويرايش : ۱۰:۳۹ كاربر : Khosravi

امام علي(ع):

المُنتَظِرُ وَقتَ الصَّلاةِ بَعدَ الصَّلاةِ مِن زُوّارِ اللَّهِ عزّ وجلّ، وحَقٌّ عَلَى اللَّهِ تَعالى‏ أن يُكرِمَ زائِرَهُ، وأن يُعطِيَهُ ما سَأَلَ .

آن كه رسيدن وقت نماز [ديگر] را پس از نمازى انتظار مى‏‌كشد، از زائران خداوند عزّ وجلّ است و بر خداوند متعال رواست كه زائرش را گرامى دارد و هر چه مى‌‏طلبد، به او بدهد .

خصال : ص ۶۳۵ ح ۱۰

شناخت‌نامه نماز ج ۲ص ۵۶۲

امام رضا(ع):

في الصَّلاةِ تَوقيرٌ لَهُ وتَبجيلٌ وخُضوعٌ مِنَ العَبدِ إذا سَجَدَ، والإِقرارُ بِأَنَّ فَوقَهُ رَبًّا يَعبُدُهُ ويَسجُدُ لَهُ .

در نماز، بزرگداشت و گراميداشت خداوند، و فروتنى بنده هنگام سجده است و اقرار به اينكه بالاتر از او، پروردگارى است كه به عبادتش مى‏‌پردازد و برايش سجده می‌‏كند .

بحار الأنوار: ج ۶ ص ۱۱۳ ح ۶

شناخت‌نامه نماز: ج۱ ص۱۲۴

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

۱۳ ربیع الثانی ۱۴۴۲ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۱
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۲
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر