دیدار اعضای هیأت رئیسه دانشگاه با نماینده محترم بیرجند،درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی
دیدار اعضای هیأت رئیسه دانشگاه با نماینده محترم بیرجند ، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ، رئیس و اعضای هیأت رئیسه و حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با حسین خسروی نماینده محترم شهرستانهای بیرجند ، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار دکتر سید حسن هاشمی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن گرامی داشت یاد شهید دکتر بهشتی و دیگر شهدای گرانقدر هفتم تیر، انتخاب جناب آقای حسین خسروی اسفزار به ریاست مجمع نمایندگان استان را تبریک گفت و با ارائه گزارشی از فعالیت هاو اقدامات انجام شده و بیان طرح ها و برنامه های جاری دانشگاه آزاد اسلامی استان ، توانمندی ها و پتانسیل های ویژه دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند به خصوص در بارورسازی ابرها و نیز پروژه مه زدایی از فرودگاه را برشمرد و افزود : دانشگاه آزاد اسلامی استان در جریان مبارزه با ویروس کرونا همه ی امکانات خود را بسیج نمود و مجاهدانه در خدمت شهروندان عزیز هم استانی قرار گرفت و در زمینه تولید ماسک، ژل ضد عفونی ،گان و سایر خدمات بهداشتی با تمام توان به خدمت رسانی پرداخت . وی افزود : این دانشگاه از توانمندی بسیار خوبی در برگزاری کلاس های آموزش مجازی برخوردار است و در این زمینه در سطح کشور در شمار برترین ها قرار گرفته است. حسین خسروی اسفزار نماینده مردم شریف شهرستانهای بیرجند ، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد شهید بهشتی و شهدای عزیز هفتم تیر گفت : از دانشگاهیان عزیز انتظار داریم برای خدمت رسانی بهتر و برای شناسایی و حل مشکلات مختلفی که وجود دارد با ما همکاری نمایند. نماینده مردم شهرستانهای بیرجند ، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خلوص نیت و تلاش و مجاهدتهای خالصانه دانشمندانی مانند دکتر شهریاری گفت : باید یاد دانشمندان شهیدی مانند دکتر شهریاری را در عمل زنده بداریم . حسین خسروی اسفزار افزود : علم باید با دین توأم باشد تا بتواند خیلی از گره ها را باز نماید وگرنه علم بدون دین نه تنها برای جامعه مفید نیست بلکه بسیار مضر است. .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ زمان : ۱۲:۱۱ كاربر : pr بازديد : ۳۱۰
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ زمان ويرايش : ۱۴:۰۰ كاربر : pr

امام حسين(ع):

إنَّ أجوَدَ النّاسِ مَن أعطى مَن لا يَرجوهُ، وَإنَّ أعفَى النّاسِ مَن عَفا عِندَ قُدرَتِهِ، وَإنَّ أفضَلَ النّاسِ مَن وَصَلَ مَن قَطَعَهُ .

بخشنده‌ترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او اميدى نمی‌برد، عطا می‌كند و باگذشت‌ترينِ مردم كسى است كه هنگام قدرتش درمی‌گذرد و برترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او گسسته، می‌پيوندد.

نثر الدرّ: ۱ / ۳۳۴

مرواريد درخشان، ص۳۰

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹

۹ صفر ۱۴۴۲ قمري

۲۷ سپتامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۰۴
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۵
اذان ظهر ۱۱ : ۲۴
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۳
اذان مغرب ۱۷ : ۴۰
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۴
انتخاب شهر