برگزاری آیین بسته بندی اقلام معیشتی بین متاثرین از خشکسالی در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند
برگزاری آیین بسته بندی و توزیع اقلام کمک معیشتی بین متاثرین از خشکسالی در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند
به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند، با حضور دکتر سید حسن هاشمی رئیس ومسئولان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ،محمد رضا رضایی مدیر عامل و مسئولان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی مراسم آغاز توزیع ۲۵۰۰ بسته معیشتی ویژه متاثرین از خشکسالی اخیر خراسان جنوبی در سالن بزرگ مجموعه ورزشی شهید عباسپور دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد.

محمد رضا رضایی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی در این مراسم در سخنانی از همکاری و تعامل ارزشمند دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در اختصاص سالن بزرگ مجموعه ورزشی به این امر خدا پسندانه به بیان فلسفه وجودی جمعیت هلال احمر پرداخت و گفت : هلال احمر جمعیتی خدمت گزار است و در جهت تسکین آلام بشری تلاش می نماید. وی با اشاره به اینکه علاوه بر ویروس کرونا و مشکلات معیشتی ناشی از آن برای اقشار محروم از سالهای قبل نیز به دنبال خشکسالی های چندین ساله بخش زیادی از مردم استان از خشکسالی متاثر شده بودند گفت : به منظور جبران بخشی از آسیب های معیشتی مردم نیازمند متاثر از خشکسالی ۲۵۰۰ بسته معیشتی بین ۱۰ هزار نفر نیازمند تهیه شده و عملیات توزیع آن آغاز شد. وی ارزش ریال این اقلام را حدود ۷/۵ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت : این کمک ها از منابع داخلی و شامل برنج ، روغن ، کنسروجات، حبوبات، شکر ، قند ، چای و ... است. در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی، ضمن گرامیداشت دهه کرامت و تقدیر از اقدام ارزشمند جمعیت هلال احمر در تهیه و توزیع بسته های معیشتی برای روستائیان عزیز زیان دیده از خشکسالی ،از همکاری و تعامل مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی در برگزاری با شکوه این مراسم معنوی قدردانی کرد و با اشاره به سیره پیامبر گرامی اسلام(ص) و ائمه اطهار(ع) گفت : بزرگان دینی ما در باب اهمیت کمک به محرومان بسیار تاکید نموده اند و از جمله امام رضا (ع) یکی از ویژگی های را این می دانند که مردم از انسان امید خیر داشته باشند ، حجت الاسلام والمسلمین حاجی زاده در پایان تاکید کرد : تهیه و توزیع اقلام معیشت و ضروری مورد نیاز بین مناطق محروم استان یک اقدام بسیار معنوی و ارزشمند است.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ زمان : ۱۱:۱۱ كاربر : pr بازديد : ۱۷۳
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ زمان ويرايش : ۱۱:۱۹ كاربر : pr

امام صادق(ع):

روز غدیر خم در میان روزهای عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه درمیان ستارگان است.

اقبال سید بن طاووس-ص۴۶۶


امام صادق(ع):

روز غدیر خم عید بزرگ خداست، خدا پیامبری مبعوث نکرده، مگر این که این روز را عید گرفته و عظمت آن را شناخته و نام این روز در آسمان، روز عهد و پیمان و در زمین، روز پیمان محکم و حضور همگانی است.

وسائل الشیعه،ج۵،ص۲۲۴،ح۱

اوقات شرعي به افق بيرجند

پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

۱۶ ذی حجّه ۱۴۴۱ قمري

۶ آگوست ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۲۰
طلوع آفتاب ۰۵ : ۵۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۹
غروب آفتاب ۱۹ : ۲۷
اذان مغرب ۱۹ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۴
انتخاب شهر