آیین بسته بندی وآغاز توزیع کمک های مومنانه همکاران واحد بیرجند با حضور ریاست و مسئولان
با حضور دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی، مدیرکل حراست ،مسئولان دانشگاه ونهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و با همت حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند آیین بسته بندی وآغازتوزیع کمک های مومنانه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد . در این مراسم حجت الاسلام محمد حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به ایراد سخن پرداخت و با اشاره به تاکیدات دین مبین اسلام در زمینه احسان و نیکوکاری گفت: حقیقتا موج همدلی و مهربانی هم وطنان عزیز در بحران کرونا که منبعث از روحیه ایمان و نوع دوستی است قابل تحسین است وی همچنین از مسولان و همکاران دانشگاه که در تهیه و تدارک کمک های مومنانه همت نمودند تشکر و قدردانی کرد . همچنین حجت الاسلام و المسلمین واقعی مدیر امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند به خبر نگارما گفت : این محموله شامل 70 بسته کمک معیشتی است که از محل کمک های مومنانه همکاران اداری و هیات علمی دانشگاه تهیه شده است .وی مجموع کمکهای مومنانه را یکصد ملیون ریال اعلام کرد و از همکاران شرکت کننده در این امر خیر قدردانی کرد.
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ زمان : ۱۳:۵۸ كاربر : pr بازديد : ۲۰۷
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ زمان ويرايش : ۱۶:۴۵ كاربر : pr

امام حسين(ع):

إنَّ أجوَدَ النّاسِ مَن أعطى مَن لا يَرجوهُ، وَإنَّ أعفَى النّاسِ مَن عَفا عِندَ قُدرَتِهِ، وَإنَّ أفضَلَ النّاسِ مَن وَصَلَ مَن قَطَعَهُ .

بخشنده‌ترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او اميدى نمی‌برد، عطا می‌كند و باگذشت‌ترينِ مردم كسى است كه هنگام قدرتش درمی‌گذرد و برترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او گسسته، می‌پيوندد.

نثر الدرّ: ۱ / ۳۳۴

مرواريد درخشان، ص۳۰

اوقات شرعي به افق بيرجند

پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

۶ صفر ۱۴۴۲ قمري

۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۰۲
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۳
اذان ظهر ۱۱ : ۲۵
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۷
اذان مغرب ۱۷ : ۴۴
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۵
انتخاب شهر