مصاحبه معاون آموزشی در مورد ثبت نام دوره های کاردانی وکارشناسی بدون آزمون
به گزارش مرکز خبر روابط عمومی : دکتر عزیزی درجمع خبرنگاران گفت : سال تحصیلی ۱۴۰۰ - ۹۹ شش رشته جدید تحصیلی به رشته‌های آموزشی این دانشگاه افزوده شده است وی با بیان اینکه : این رشته‌ها در مقطع کارشناسی ناپیوسته شامل : کارشناسی حرفه‌ای حقوق ثبتی ،مدیریت صنعتی و مدیریت بازرگانی، مهندسی تکنولوزی صنایع نساجی، مهندسی شهرسازی و کاردانی ناپیوسته فنی نساجی هستن گفت :از هنگام شروع بحران کرونا ادانشگاه آزاد اسلامی بیرجند تمهیدات لازم را در دستور کار قرار داده تا دانشجویان با کمترین خطر احتمالی به ادامه تحصیل ادامه دهند

دکتر عزیزی تاکید کرد: بر این اساس انتخاب واحد دانشجویان از ابتدای شهریور آغاز می‌شود و شروع کلاس‌ها از ۱۵ شهریور خواهد بود.

دکتر عزیزی با اشاره به اینکه با تمهیدات فراهم شده امور ثبت نام و همچنین روند فراغت از تحصیل دانشجویان نیز کاملا مجازی انجام می شود، یادآور شد: دانشجویان می توانند این امور را مجازی پیگیری کنند. وی تاکید کرد : چنانچه ویروس کرونا کماکان دامنه دار باشد تمهیدات لازم در سال جدید پیش بینی می شود، افزود: ما تجربه خوبی درباره برگزاری کلاس های مجازی در ترم گذشته داشته ایم و آمادگی داریم که کلاس های درسی را صد در صد مجازی در سال جدید تحصیلی برگزار کنیم.

معاون آموزشی تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با اشاره به اینکه ثبت نام دانشجویان برای مهر ماه۱۴۰۰- ۹۹ کاملا اینترنتی خواهد بود و سند پذیرش و احراز هویت به صورت اینترنتی صادر می‌شود اظهار کرد: برگزاری کلاس‌های دانشجویان نیز با توجه به تجربیات ترم گذشته به صورت مجازی خواهد بود.

وی گفت: ثبت نام دانشجویان از اول شهریور در سامانه فعال می شود و کلاس ها از ۱۵ شهریور شروع می شود. وی بیان کرد : تخفیف شهریه دور های بدون آزمون همان گونه که در سال گدشته نیز اعمال شده بود کماکان به قوت خود باقی است . رئیس شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌جنوبی تصریح کرد: در مقطع کاردانی ناپیوسته ۲۱ رشته، کاردانی پیوسته هشت رشته، کارشناسی ناپیوسته ۳۰ رشته، کارشناسی پیوسته ۳۸ رشته، کارشناسی ارشد ۷۳ رشته و دکترای تخصصی 18رشته محل در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دانشجو پذیرش می‌شود عزیزی با اشاره به اینکه برخی اساتید این دانشگاه دارای درجه استاد تمامی هستند خاطر نشان کرد: هم اکنون بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ دانشجو در دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند تحصیل می کنند و این دانشگاه علاوه بر امکانات گسترده علمی فرهنگی رفاهی و پژوهشی دارای اساتید برجسته و شاخص و وهمکاران متعهد و مجرب می باشد . وی در ارتباط با استفاده از امکانات خوابگاهی و سلف سرویس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌جنوبی، بیان داشت: براساس دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا سلف سرویس دانشگاه تعطیل است و دانشجویان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی گروه‌بندی و در بازهای زمانی مشخص شده به‌صورت انفرادی در اتاق‌ها سکونت می‌یابند.

وی همچنین افزود علاقه مندان برای مشاهده عناوین سایر رشته های دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند به وب سایت این واحد به نشانی iaubir.ac.ir مراجعه نمایندوبرای ثبت نام و انتخاب رشته و کسب اطلاعات بیشتر رشته از طریقwww.azmoon.orgاقدام نمایند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ زمان : ۱۴:۰۵ كاربر : pr بازديد : ۱۲۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ زمان ويرايش : ۱۰:۳۵ كاربر : pr

امام حسين(ع):

إنَّ أجوَدَ النّاسِ مَن أعطى مَن لا يَرجوهُ، وَإنَّ أعفَى النّاسِ مَن عَفا عِندَ قُدرَتِهِ، وَإنَّ أفضَلَ النّاسِ مَن وَصَلَ مَن قَطَعَهُ .

بخشنده‌ترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او اميدى نمی‌برد، عطا می‌كند و باگذشت‌ترينِ مردم كسى است كه هنگام قدرتش درمی‌گذرد و برترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او گسسته، می‌پيوندد.

نثر الدرّ: ۱ / ۳۳۴

مرواريد درخشان، ص۳۰

اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

۸ صفر ۱۴۴۲ قمري

۲۶ سپتامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۰۳
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۴
اذان ظهر ۱۱ : ۲۴
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۴
اذان مغرب ۱۷ : ۴۲
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۴
انتخاب شهر