پیام حجت الاسلام حاجی زاده به مناسبت عید غدیر
حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی درپیامی اقتدار و عظمت اسلام را در سایه سارحقیقت دین در بعثت پیامبر اعظم (ص) ،غدیر و عاشورا دانست و با تاکید براینکه واقعه غدیر خم حقیقتی عظیم و بسیار حائز اهمیت است افزود : احیای و توسعه آموزه ها و تعالیم آن یک ضرورت و وظیفه دینی است .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی : حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی درپیامی اقتدار و عظمت اسلام را در سایه سارحقیقت دین در بعثت پیامبر اعظم (ص) ،غدیر و عاشورا دانست و با تاکید براینکه واقعه غدیر خم حقیقتی عظیم و بسیار حائز اهمیت است افزود : احیای و توسعه آموزه ها و تعالیم آن یک ضرورت و وظیفه دینی است . حجت الاسلام والمسلمین حاجی زاده افزود: واقعه غدیر هم به اندازه رسالت پیامبر اکرم (ص) اهمیت دارد وهم زمینه ساز ظهور مهدی (عج) است . حجت الاسلام حاجی زاده در این پیام تاکید کرد : ولایت امام علی (ع) به عنوان ادامه راه نبوت است و معرفی ایشان به عنوان بالاترین فضیلت ها از زوایای غدیر است.چرا که اگر دراین روز پیام ولایت علی (ع) ابلاغ نمی شد رسالت پیامبر (ص) ناتمام بود و لذا در این روز عزیز دین و رسالت پیامبرخدا کامل شد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ زمان : ۱۹:۵۴ كاربر : pr بازديد : ۱۲۶
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ زمان ويرايش : ۲۰:۴۹ كاربر : pr

امام حسين(ع):

إنَّ أجوَدَ النّاسِ مَن أعطى مَن لا يَرجوهُ، وَإنَّ أعفَى النّاسِ مَن عَفا عِندَ قُدرَتِهِ، وَإنَّ أفضَلَ النّاسِ مَن وَصَلَ مَن قَطَعَهُ .

بخشنده‌ترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او اميدى نمی‌برد، عطا می‌كند و باگذشت‌ترينِ مردم كسى است كه هنگام قدرتش درمی‌گذرد و برترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او گسسته، می‌پيوندد.

نثر الدرّ: ۱ / ۳۳۴

مرواريد درخشان، ص۳۰

اوقات شرعي به افق بيرجند

پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

۶ صفر ۱۴۴۲ قمري

۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۰۲
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۳
اذان ظهر ۱۱ : ۲۵
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۷
اذان مغرب ۱۷ : ۴۴
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۵
انتخاب شهر