دکتر علی آبادی خبر داد:امضای تفاهم نامه با شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران
دکتر علی آبادی خبر داد:امضای تفاهم نامه علمی، پژوهشی با شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران

دکتر علی آبادی معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند از امضای تفاهم نامه علمی، پژوهشی این دانشگاه با شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران خبر دادوی افزود:با امضای تفاهم نامه همکاری بین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند، زمینه همکاری مشترک علمی، پژوهشی و فناوری فراهم شد.

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند ، هدف این تفاهم نامه، تقویت و توسعه همکاری های مشترک به منظور دسترسی و به کارگیری دانش فنی روز در اجرای طرح های پژوهشی، مطالعاتی، مشاوره ای و آموزشی است. معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند گفت: مدت این تفاهم نامه، سه ساله بوده و توافق شده است تا کمیته ای مشترک برای همکاری به منظور تهیه و تدوین دستور العمل های لازم، ارائه راهکارهای اجرایی، نظارت و پیگیری اجرای تفاهم نامه تشکیل شود.

دکتر مجید علی آبادی به اهمیت این تفاهم نامه اشاره کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در راستای توسعه زمینه همکاری های مشترک و همه جانبه علمی، پژوهشی و فناوری و با هدف دسترسی و به کارگیری دانش فنی و فناوری روزآمد در اجرای طرح های پژوهشی، مطالعاتی، توسعه ای، کاربردی، مشاوره ای و آموزشی در موضوعات مرتبط با نیازهای شرکت ملی پخش فراورده های نفتی به منظور دستیابی به دانش مربوطه و فناوری‌های مورد نیاز آن، اقدام به امضای تفاهم نامه همکاری با این شرکت کرده است. مجید علی آبادی افزود: انجام طرح های تحقیقاتی و توسعه فناوری های مورد نیاز شرکت، ایجاد زمینه های مناسب برای بهره گیری از توانمندی ها و خدمات از قبیل تجهیزات، حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی با موضوع های مرتبط با فعالیت شرکت نفت و برگزاری نشست های علمی مشترک و انتقال تجربه ها و نیازهای متقابل، بخشی از موارد توافق در تفاهم نامه است. معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد بیرجند یاداور شد: حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی با موضوعات مرتبط با فعالیت های شرکت ،ترجمه، تالیف و چاپ مقالات و کتب و انتشار نشریات مورد نیاز شرکت، مشاوره در زمینه شناسایی و تعریف نیازهای پژوهشی و فناوری شرکت و همکاری در ایجاد فرصت های مطالعاتی و دوره های تحصیلات تکمیلی از دیگر بندهای این تفاهم نامه است. دکتر علی آبادی در پایان اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند آمادگی دارد تا در زمینه‌های مختلف علمی و پژوهشی با وزارتخانه ها، شرکتها، ادارات و مراکز تحقیقاتی و صنعتی همکاری مجدانه داشته باشد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ زمان : ۱۲:۵۸ كاربر : pr بازديد : ۱۵۴
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ زمان ويرايش : ۱۲:۵۸ كاربر : pr

امام حسين(ع):

إنَّ أجوَدَ النّاسِ مَن أعطى مَن لا يَرجوهُ، وَإنَّ أعفَى النّاسِ مَن عَفا عِندَ قُدرَتِهِ، وَإنَّ أفضَلَ النّاسِ مَن وَصَلَ مَن قَطَعَهُ .

بخشنده‌ترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او اميدى نمی‌برد، عطا می‌كند و باگذشت‌ترينِ مردم كسى است كه هنگام قدرتش درمی‌گذرد و برترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او گسسته، می‌پيوندد.

نثر الدرّ: ۱ / ۳۳۴

مرواريد درخشان، ص۳۰

اوقات شرعي به افق بيرجند

پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

۶ صفر ۱۴۴۲ قمري

۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۰۲
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۳
اذان ظهر ۱۱ : ۲۵
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۷
اذان مغرب ۱۷ : ۴۴
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۵
انتخاب شهر