پیام دکتر هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت روزکارمند
پیام دکتر سید حسن هاشمی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت روز کارمند

با سلام و احترام فراوان ودعای خیر ، ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفایشان،روز کارمند که فرصت ارزشمندی برای قدردانی از مجاهدتهای خالصانه همکاران متعهد وارجمند دانشگاه آزاد اسلامی استان است گرامی می دارم وبر خود لازم می دانم از زحمات و تلاش های صادقانه همکاران گرامی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و همه ی واحد های دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی صمیمانه سپاسگزاری نمایم .

بدون شک موفقیت های دانشگاه آزاد اسلامی در سایه تلاش و تعهد همکاران ارجمند اداری و هیات علمی حاصل شده است که سرمایه های اصلی دانشگاه هستند وبا صداقت کاری و مسئولیت پذیری در جهت خدمت به دانشجویان و جامعه تلاش می نمایند. سعادت و توفیق روز افزون همه ی اعضای خانوده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی استان را در پرتو عنایات حضرت ابا عبد الله الحسین (ع)از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.

سید حسن هاشمی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ زمان : ۱۰:۱۳ كاربر : pr بازديد : ۹۶
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ زمان ويرايش : ۱۰:۱۷ كاربر : pr

امام حسين(ع):

إنَّ أجوَدَ النّاسِ مَن أعطى مَن لا يَرجوهُ، وَإنَّ أعفَى النّاسِ مَن عَفا عِندَ قُدرَتِهِ، وَإنَّ أفضَلَ النّاسِ مَن وَصَلَ مَن قَطَعَهُ .

بخشنده‌ترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او اميدى نمی‌برد، عطا می‌كند و باگذشت‌ترينِ مردم كسى است كه هنگام قدرتش درمی‌گذرد و برترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او گسسته، می‌پيوندد.

نثر الدرّ: ۱ / ۳۳۴

مرواريد درخشان، ص۳۰

اوقات شرعي به افق بيرجند

پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

۶ صفر ۱۴۴۲ قمري

۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۰۲
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۳
اذان ظهر ۱۱ : ۲۵
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۷
اذان مغرب ۱۷ : ۴۴
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۵
انتخاب شهر