مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان:عاشورا جلوه گاه پرشکوهی از عشق و ایثار است

مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی :هرچند در محرم امسال جای سردار عزیز دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در جمع عزاداران سید الشهدا(ع)خالی بود اما راه و نام آن سردار شهید فراموش نخواهد شد .

علی ذوقی مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در گفتگو بامرکز خبر روابط عمومی دانشگاه گفت:مکتب عاشورا جلوه گاه و نمایشگاه پرشکوهی از عشق و ایثار و از خودگذشتگی امام حسین (علیه‌السلام )و یاران فداکار آن حضرت است که در صحنه‏ ی کربلا خلق شد و در تاریخ برای همیشه جاودانه شد. وی افزود اگر بخواهیم که اندیشه‌ی ما به کمال برسد باید از چشمه‏ ی جوشان معرفت عاشورا سیراب شویم وی با تاکید بر اینکه صلابت معنوی، عزت معنوی و قدرت ملکوتی نهفته در مکتب عاشورا آثار و برکات ارزشمندی برای جامعه دارد گفت : در واقع حضرت امام حسین(ع) با فداکاری خالصانه و همه جانبه اش به سرمشقی جاودانه ی برای آزادگان و رهپویان حق و حقیقت تبدیل شد .

مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن قدردانی از تلاش و مجاهدت خالصانه همکاران دانشگاه آزاد اسلامی در هیئات مذهبی استان و همه ی مردم عزیز و ولایت مدار استان که با نصب العین قراردادن توصیه های مقام معظم رهبری ورعایت پروتکل های بهداشتی عشق و علاقه خود را به مکتب والای امام حسین (ع)به نمایش گذاشتند تشکر و قدردانی کرد و گفت : هرچند در محرم امسال جای سردار عزیز دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در جمع عزاداران سید الشهدا(ع)خالی بود اما راه و نام آن سردار شهید فراموش نخواهد شد .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ زمان : ۲۲:۰۸ كاربر : pr بازديد : ۹۰
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ زمان ويرايش : ۲۳:۰۳ كاربر : pr

امام حسين(ع):

إنَّ أجوَدَ النّاسِ مَن أعطى مَن لا يَرجوهُ، وَإنَّ أعفَى النّاسِ مَن عَفا عِندَ قُدرَتِهِ، وَإنَّ أفضَلَ النّاسِ مَن وَصَلَ مَن قَطَعَهُ .

بخشنده‌ترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او اميدى نمی‌برد، عطا می‌كند و باگذشت‌ترينِ مردم كسى است كه هنگام قدرتش درمی‌گذرد و برترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او گسسته، می‌پيوندد.

نثر الدرّ: ۱ / ۳۳۴

مرواريد درخشان، ص۳۰

اوقات شرعي به افق بيرجند

پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

۶ صفر ۱۴۴۲ قمري

۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۰۲
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۳
اذان ظهر ۱۱ : ۲۵
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۷
اذان مغرب ۱۷ : ۴۴
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۵
انتخاب شهر