مهندس گنجی:زمان برگزاری دوره مهارت های هفت گانه کامپیوتر ICDL مهر ماه ۹۹ است

مهندس گنجی رئیس دفتر توانمندسازی و ارزیابی عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: از مهر98 تاکنون چهار دوره آموزش کوتاه مدت درون سازمانی و 11 دوره برون سازمانی توسط دفتر توانمندسازی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شده است.

مهندس محمدصادق گنجی فرد افزود: دوره های درون سازمانی شامل استارت آپ صفر تا صد، سبک زندگی ایرانی اسلامی، تفسیر سوره شوری، ایده های کارآفرینی و دانش بنیان می باشد و دوره های برون سازمانی که با مشارکت سایر سازمان ها و نهادها از جمله سازمان مدیریت و برنامه و بودجه خراسان جنوبی وانجمن پزشکی برگزار شده عبارتند از: تلفیق بودجه و پیش بینی 1 و 2، تجارت الکترونیک، دستیار دندانپزشک، تکنیسین داروخانه، بهداشت عمومی در محیط کار، و کارگاه های نشاط زندگی، خود مراقبتی و مدیریت استرس، ویژه بانوان استانداری، دو کارگاه توجیهی حقوقی و کارگاه فوریت های پزشکی – آزمایشگاه. رئیس دفتر توانمندسازی و ارزیابی عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی افزود دوره آموزشی ICDL به زودی در این واحد دانشگاهی برگزار می شود و علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 31310 داخلی 2314 تماس بگیرند. مهندس گنجی مجموع ساعات برگزاری درون سازمانی را 240 ساعت اعلام کرد و گفت تعداد شرکت کننده در کل دوره های برگزار شده 389 نفر بوده که از این میان تعداد 208 کارمند و 28 عضو هیات علمی بوده اند. وی گفت: زمان برگزاری دوره مهارت های هفت گانه کامپیوتر ICDL مهر ماه 99 است و این دوره شامل 38 جلسه به صورت مجازی است و آزمون این دوره با رعایت پروتکل های بهداشتی در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد و دانشجویان، کارمندان و اعضای کانون فارغ التحصیلان دانشگاه از تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد. وی گفت: به کلیه شرکت کنندگانی که دوره را با موفیقت بگذرانند گواهینامه معتبر اهدا خواهد شد و کلیه امور ثبت نام این دوره به صورت مجازی می باشد.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ زمان : ۲۱:۱۰ كاربر : pr بازديد : ۲۰۰
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ زمان ويرايش : ۲۱:۱۲ كاربر : pr

امام علي(ع):

المُنتَظِرُ وَقتَ الصَّلاةِ بَعدَ الصَّلاةِ مِن زُوّارِ اللَّهِ عزّ وجلّ، وحَقٌّ عَلَى اللَّهِ تَعالى‏ أن يُكرِمَ زائِرَهُ، وأن يُعطِيَهُ ما سَأَلَ .

آن كه رسيدن وقت نماز [ديگر] را پس از نمازى انتظار مى‏‌كشد، از زائران خداوند عزّ وجلّ است و بر خداوند متعال رواست كه زائرش را گرامى دارد و هر چه مى‌‏طلبد، به او بدهد .

خصال : ص ۶۳۵ ح ۱۰

شناخت‌نامه نماز ج ۲ص ۵۶۲

امام رضا(ع):

في الصَّلاةِ تَوقيرٌ لَهُ وتَبجيلٌ وخُضوعٌ مِنَ العَبدِ إذا سَجَدَ، والإِقرارُ بِأَنَّ فَوقَهُ رَبًّا يَعبُدُهُ ويَسجُدُ لَهُ .

در نماز، بزرگداشت و گراميداشت خداوند، و فروتنى بنده هنگام سجده است و اقرار به اينكه بالاتر از او، پروردگارى است كه به عبادتش مى‏‌پردازد و برايش سجده می‌‏كند .

بحار الأنوار: ج ۶ ص ۱۱۳ ح ۶

شناخت‌نامه نماز: ج۱ ص۱۲۴

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

۱۳ ربیع الثانی ۱۴۴۲ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۱
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۲
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر