دبیر هیات امنا و رئیس دبیرخانه هیات امنای استان درخشش جواد سلیمانی را تبریک گفتند

دبیر هیات امنا و رئیس دبیرخانه هیات امنای استان درخشش جواد سلیمانی را تبریک گفتند

دکتر سید حسن هاشمی دبیر هیات امنا ورئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در پیامی درخشش دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در مسابقات بین المللی روسیه را تبریک گفت به گزارش مرکز خبر روابط عمومی متن پیام ایشان بدین شرح است :

ورزشکار گرامی و دانشجوی عزیز جناب آقای جواد سلیمانی

باسلام و احترام وباکمال مسرت درخشش غرورآفرین و قابل تحسین جنابعالی در مسابقات چهارگانه بین المللی 2020 ارتش های جهان در رشته انفرادی و کسب مقام قهرمانی و همچنین توفیق شما در کسب مقام نایب قهرمانی در رشته تیمی و دریافت عنوان برترین بازیکن ایران را صمیمانه تبریک عرض نموده، سلامتی و توفیق روزافزون شما را در همه مراحل زندگی از خداوند تبارک و تعالی مسالت دارم.

دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

همچنین دکتر حبیب الله نخعی رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در پیامی درخشش این دانشجوی تلاشگر و توانمند را تبریک گفت .

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند متن پیام دکتر نخعی بدین شرح است :

دانشجوی عزیز ورزشکار توانمند جناب آقای جواد سلیمانی با درود و دعای خیر توفیق ارزشمند جنابعالی در مسابقات چهارگانه بین المللی 2020 ارتش های جهان در رشته انفرادی و کسب مقام قهرمانی و همچنین توفیق حضرتعالی در کسب مقام نایب قهرمانی در رشته تیمی و دریافت عنوان برترین بازیکن ایران را صمیمانه تبریک عرض می نمایم و سلامتی و توفیق روزافزون شما را از خداوند تبارک و تعالی تمنا دارم.

دکتر حبیب الله نخعی رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ زمان : ۱۲:۳۷ كاربر : pr بازديد : ۲۵۲

امام علی(ع):

اُنظُرُوا أهلَ بَيتِ نَبِيِّكُم فَالْزَمُوا سَمْتَهُم...لا تَسبِقُوهُم فَتَضِلُّوا، و لا تَتَأخَّرُوا عَنهُم فَتَهلِكُوا.

به اهل بيت پيامبرتان بنگريد و از راه و روش آنان جدا نشويد...از آنان پيشى نگيريد كه گمراه مى شويد و از ايشان عقب نمانيد كه به هلاكت مى افتيد.

نهج البلاغه، خطبه ۹۷

ميزان الحكمه: ج۶، ص۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

۱۰ جمادی الثانیة ۱۴۴۲ قمري

۲۴ ژانويه ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۳
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۸
اذان مغرب ۱۷ : ۱۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۳
انتخاب شهر