پیام تبریک دکتر ماندگار به مناسبت درخشش جواد سلیمانی در مسابقات ورزشی روسیه

دکتر علی ماندگار معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با صدور پیامی موفقیت ارزشمند دانشجوی واحد بیرجند در مسابقات جهانی را تبریک گفت:

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند متن پیام دکتر علی ماندگار بدین شرح است:

برادر گرامی و دانشجوی عزیز جناب آقای سلیمانی

با سلام و احترام خبر مسرت بخش کسب مقام قهرمانی جنابعالی در مسابقات چهارگانه بین المللی 2020 ارتش های جهان موجب خوشحالی و افتخار جامعه دانشگاهی گردید. صمیمانه این توفیق ارزشمند و نیز کسب عنوان نایب قهرمانی در رشته تیمی و برترین بازیکن ایرانی را به شما تبریک عرض می نمایم و از خداوند قادر متعال توفیق روزافزون حضرتعالی را مسالت دارم.

دکتر علی ماندگار معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

همچنین اداره کل تربیت بدنی و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند نیز موفقیت این دانشجوی گرامی را تبریک گفتند و برای وی آرزوی سلامتی و توفیق کردند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ زمان : ۱۲:۵۶ كاربر : pr بازديد : ۱۵۰

امام علي(ع):

المُنتَظِرُ وَقتَ الصَّلاةِ بَعدَ الصَّلاةِ مِن زُوّارِ اللَّهِ عزّ وجلّ، وحَقٌّ عَلَى اللَّهِ تَعالى‏ أن يُكرِمَ زائِرَهُ، وأن يُعطِيَهُ ما سَأَلَ .

آن كه رسيدن وقت نماز [ديگر] را پس از نمازى انتظار مى‏‌كشد، از زائران خداوند عزّ وجلّ است و بر خداوند متعال رواست كه زائرش را گرامى دارد و هر چه مى‌‏طلبد، به او بدهد .

خصال : ص ۶۳۵ ح ۱۰

شناخت‌نامه نماز ج ۲ص ۵۶۲

امام رضا(ع):

في الصَّلاةِ تَوقيرٌ لَهُ وتَبجيلٌ وخُضوعٌ مِنَ العَبدِ إذا سَجَدَ، والإِقرارُ بِأَنَّ فَوقَهُ رَبًّا يَعبُدُهُ ويَسجُدُ لَهُ .

در نماز، بزرگداشت و گراميداشت خداوند، و فروتنى بنده هنگام سجده است و اقرار به اينكه بالاتر از او، پروردگارى است كه به عبادتش مى‏‌پردازد و برايش سجده می‌‏كند .

بحار الأنوار: ج ۶ ص ۱۱۳ ح ۶

شناخت‌نامه نماز: ج۱ ص۱۲۴

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

۱۳ ربیع الثانی ۱۴۴۲ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۱
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۲
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر