اولین دانشجوی دکتری حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند از رساله دکتری خود دفاع کرد
اولین دانشجوی دکتری حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند با موفقیت از رساله دکتری خود دفاع کرد

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دکتر حبیب الله نخعی استاد راهنمای این پایان نامه گفت: آقای مهدی شبان اولین دانشجوی مقطع دکتری تخصصی حسابداری این واحد دانشگاهی است که توانست با موفقیت و نمره عالی از پایان نامه خود دفاع نماید. دکتر نخعی گفت: مشاوران این پایان نامه آقای دکتر قدرت الله طالب نیا و خانم دکتر نازنین بشیری منش بودند و داوری این رساله علمی را خانم دکتر زهره حاجی ها و آقای دکتر محمود لاری و دکتر احمد احمدی عهده دار بودند.

دکتر حبیب الله نخعی با اشاره با اینکه موضوع این پایان نامه تدوین مدل پیش بینی سرایت پذیری نوسانات بورس اوراق بهادار تهران بر حسب نوسانات بازارهای دارایی های فیزیکی با استفاده از رویکرد شبکه عصبی دینامیک، بود افزود :توجه محققان به حل مساله و یافتن راهکار برای مشکلاتی که در جامعه وجود دارد وظیفه پزوهشگران دانشگاهی است که خوشبختانه دکترمهدی شبان در این پایان نامه توجه خوبی به نیاز پژوهش جامعه معمول داشته است . این استاد راهنما گفت :پزوهشگران کارشناسی ارشد و دکتری باید در انتخاب موضوع پایان نامه نیاز های پژوهشی جامعه را مد نظر قرار دهند .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ زمان : ۱۱:۱۲ كاربر : pr بازديد : ۳۱۶
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ زمان ويرايش : ۱۱:۱۳ كاربر : pr

امام علي(ع):

المُنتَظِرُ وَقتَ الصَّلاةِ بَعدَ الصَّلاةِ مِن زُوّارِ اللَّهِ عزّ وجلّ، وحَقٌّ عَلَى اللَّهِ تَعالى‏ أن يُكرِمَ زائِرَهُ، وأن يُعطِيَهُ ما سَأَلَ .

آن كه رسيدن وقت نماز [ديگر] را پس از نمازى انتظار مى‏‌كشد، از زائران خداوند عزّ وجلّ است و بر خداوند متعال رواست كه زائرش را گرامى دارد و هر چه مى‌‏طلبد، به او بدهد .

خصال : ص ۶۳۵ ح ۱۰

شناخت‌نامه نماز ج ۲ص ۵۶۲

امام رضا(ع):

في الصَّلاةِ تَوقيرٌ لَهُ وتَبجيلٌ وخُضوعٌ مِنَ العَبدِ إذا سَجَدَ، والإِقرارُ بِأَنَّ فَوقَهُ رَبًّا يَعبُدُهُ ويَسجُدُ لَهُ .

در نماز، بزرگداشت و گراميداشت خداوند، و فروتنى بنده هنگام سجده است و اقرار به اينكه بالاتر از او، پروردگارى است كه به عبادتش مى‏‌پردازد و برايش سجده می‌‏كند .

بحار الأنوار: ج ۶ ص ۱۱۳ ح ۶

شناخت‌نامه نماز: ج۱ ص۱۲۴

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

۱۳ ربیع الثانی ۱۴۴۲ قمري

۲۹ نوامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۱
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۲
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۹
انتخاب شهر