اولین دانشجوی دکتری حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند از رساله دکتری خود دفاع کرد
اولین دانشجوی دکتری حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند با موفقیت از رساله دکتری خود دفاع کرد

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دکتر حبیب الله نخعی استاد راهنمای این پایان نامه گفت: آقای مهدی شبان اولین دانشجوی مقطع دکتری تخصصی حسابداری این واحد دانشگاهی است که توانست با موفقیت و نمره عالی از پایان نامه خود دفاع نماید. دکتر نخعی گفت: مشاوران این پایان نامه آقای دکتر قدرت الله طالب نیا و خانم دکتر نازنین بشیری منش بودند و داوری این رساله علمی را خانم دکتر زهره حاجی ها و آقای دکتر محمود لاری و دکتر احمد احمدی عهده دار بودند.

دکتر حبیب الله نخعی با اشاره با اینکه موضوع این پایان نامه تدوین مدل پیش بینی سرایت پذیری نوسانات بورس اوراق بهادار تهران بر حسب نوسانات بازارهای دارایی های فیزیکی با استفاده از رویکرد شبکه عصبی دینامیک، بود افزود :توجه محققان به حل مساله و یافتن راهکار برای مشکلاتی که در جامعه وجود دارد وظیفه پزوهشگران دانشگاهی است که خوشبختانه دکترمهدی شبان در این پایان نامه توجه خوبی به نیاز پژوهش جامعه معمول داشته است . این استاد راهنما گفت :پزوهشگران کارشناسی ارشد و دکتری باید در انتخاب موضوع پایان نامه نیاز های پژوهشی جامعه را مد نظر قرار دهند .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ زمان : ۱۱:۱۲ كاربر : pr بازديد : ۱۸۸
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ زمان ويرايش : ۱۱:۱۳ كاربر : pr

امام حسين(ع):

إنَّ أجوَدَ النّاسِ مَن أعطى مَن لا يَرجوهُ، وَإنَّ أعفَى النّاسِ مَن عَفا عِندَ قُدرَتِهِ، وَإنَّ أفضَلَ النّاسِ مَن وَصَلَ مَن قَطَعَهُ .

بخشنده‌ترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او اميدى نمی‌برد، عطا می‌كند و باگذشت‌ترينِ مردم كسى است كه هنگام قدرتش درمی‌گذرد و برترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او گسسته، می‌پيوندد.

نثر الدرّ: ۱ / ۳۳۴

مرواريد درخشان، ص۳۰

اوقات شرعي به افق بيرجند

پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

۶ صفر ۱۴۴۲ قمري

۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۰۲
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۳
اذان ظهر ۱۱ : ۲۵
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۷
اذان مغرب ۱۷ : ۴۴
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۵
انتخاب شهر